10 najkrajších viet od mužov, ktoré nás rozžiaria šťastím

od mužov
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo všetko vám robí radosť? Nové oblečenie, šport , komplimenty? Ak sa rada zaoberáte vzťahmi, možno vám napadlo, ako by ste sa cítili, keby ste od mužov počuli isté frázy, ktoré tak radi používajú.

My sme pre vás vybrali tie, ktoré možno majú jemný punc gýčovitosti, zaručene vás však potešia, ak vám ich páni adresujú. Kto by nechcel od mužov počuť tieto vety?

1. Je na tebe niečo, čo ani neviem opísať, ale šialene ma to priťahuje.

Nechajte mu čas. Čo to je, má šancu zistiť celý život.

2. Som na teba hrdý!

Je úplne jedno, či vás pochváli za zvládnutú skúšku v škole, jazdu v autoškole či povýšenie v práci. Ak túto či obdobnú vetu počujete od mužov, buďte si istá, že ju myslia úprimne.

3. Kedy sa opäť uvidíme?

Ak sú sympatie vzájomné a muž sa vás to opýta ako prvý, naozaj netreba otáľať s odpoveďou. Riskujete, že vám pána „Dokonalého“ preberie iná kočka.

4. Ďakujem za všetko, čo pre mňa/pre nás robíš.

Ak už máte deti, táto veta nadobúda ešte väčší zmysel. Váži si vás, neberie ako samozrejmosť či nebodaj slúžku v domácnosti. Ak vám pomáha s domácimi prácami a nemá len plné ústa rečí, držte sa ho!

5. Dnes nevar, pozývam ťa na obed.

Ak aj rada varíte, určite oceníte, ak si niekedy dáte od hrncov „voľno“. Príjemným bonusom je, že sa nemusíte starať o špinavé riady.

6. Prepáč mi.

Šťastný vzťah je vzťah dvoch nedokonalých ľudí, ktorí vedia, že sú nedokonalí. Každý sa mýli, a preto je dôležité úprimne sa ospravedlniť.

7. Čo si myslíš o…?

Dáva vám najavo, že ho zaujíma váš názor na danú vec a to je predsa skvelé, nie?

8. Mám na teba chuť/Chcem ťa.

Hocijaká veta v tomto zmysle, ktorá je jednoznačne čitateľná. Chce sa s vami milovať, tak zahoďte ostych – ak by ste mu nepripadali atraktívna, verte, že niečo také by nevyslovil.

9. Si taká pekná.

Či už upratujete domácnosť v jeho starom tričku alebo ste nahodená vo večerných šatách do divadla. Toto vyhlásenie z úst vášho drahého vás iste rozžiari.

A na záver – klišé, ale priznajte sa, ktorá z nás ho nechce počuť na vlastné uši :

10. Vydáš sa za mňa?

Ktorá veta od mužov vám príde najkrajšia? Napíšte nám, čo poteší vás!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPodľahne láske z minulosti? Jana Mutňanská prichádza s novou knihou
Ďalší článokPopálená youtuberka Týnuš Třešničková prvýkrát prehovorila, čo zažila v Turecku
Narodená a stále žijúca v Košiciach. Milovník kníh, Talianska, sitcomu Frasier a dobrej hudby. Moje znamenie je lev, ale charakteristika na mňa veľmi nesedí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.