Top 5 darčekov, ktoré nechceme nájsť pod stromčekom

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vôňa mandarínok, oplátky s medom, zhon a vianočné nákupy. Práve to posledné vie doslova zamotať hlavu nejednej žene, no najmä mužom. Hlavne, ak hľadajú, čo najlepší darček pre ich drahé polovičky. Aj napriek obrovskej snahe sa občas stane, že to poriadne prepísknu. Aké darčeky by sme nechceli dostať ani v zlom sne? Tu je top päťka.

Čistiace prípravky do domácnosti

Upratovanie patrí k naším každodenným činnostiam, o tom niet pochýb. Súčasný trh ponúka nielen domácich pomocníkov, ale aj rôzne zázračné čistiace prípravky, s ktorými sa náš domov bude lesknúť ako diamanty. Na Vianoce sa však nehodí pripomínať ženám, že sú to práve ony, ktoré sa starajú o pohodlie a najmä čistotu domácnosti. Nájsť pod stromčekom kuchynské utierky, hubky na riad a najnovší čistiaci prostriedok na okná, naozaj nie je to pravé orechové ani pre zaryté gazdinky.

Kozmetika proti vráskam a celulitíde

V drogériách sa vyznajú poväčšine iba ženy. Ak sa vaša drahá polovička rozhodne, že vás chce obdarovať nejakou kozmetikou, na sto percent dostane šok ihneď, ako vstúpi do obchodu. Mastičky, gély, krémiky a ešte mnoho ďalších dôležitých súčastí ženského sveta, už len vybrať tie správne. Zakázané by však mali byť všetky anti-celulitídové a anti-age produkty. Naozaj nepotrebujeme, aby nám ešte aj na Vianoce niekto pripomínal, že starneme.

O 2 čísla väčšie oblečenie

Prepísknutá veľkosť oblečenia o dve či viac čísel skutočne zamrzí. Miernejším variantom je veľkosť o trochu menšia ako je tá naša. Aj keď sa do darčeka nevmestíme, môže nás tešiť aspoň fakt, že nás partner vníma chudšie než sme.

Kniha o chudnutí

To, že o chudnutí neustále hovoríme ešte neznamená, že sa aj v skutočnosti odhodlávame k takémuto kroku. Darček v podobe knihy, v horšom prípade rovno knihy s DVD „Ako schudnúť za mesiac“, naozaj nie je prípustný ani len položiť pod ozdobený stromček, nie ešte darovať.

Nič

Najhorší darček je žiaden darček. My vieme, že na otázky typu: Poklad, čo chceš na Vianoce?“ odpovedáme: „Nič!“, ale tým nemyslíme, že po ničom netúžime. Chceme len, aby sa naše polovičky konečne zobudili a sami si všímali, čo by sa nám páčilo. Takže, drahí muži, NIČ nikdy neznamená nič!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokHynek Čermák, Jakub Prachař, Jitka Čvančarová, Ondřej Pavelka a Sandra Nováková sa budú hádať v novej komédii
Ďalší článokViete, ktorý typ tienenia je ten najefektívnejší?
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.