Chcete svadobné oznámenia, ktoré zaujmú? Tu sú naše tipy

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj keď svadobné oznámenia pôsobia počas príprav na svadbu ako drobnosť (minimálne popri výbere priestorov, fotografa a pod.), rozhodne patria medzi najdôležitejšie veci, ktoré treba pred svadbou „odbaviť“. A myslieť na ne treba v dostatočnom predstihu, aby sa stihli vyrobiť a aby ste ich stihli doručiť. A samozrejme, ešte predtým si musíte svadobné oznámenia vybrať.

Neštandardné obálky a menej je niekedy viac

Aj výber svadobných oznámení môže totiž byť časovo náročnejšou úlohou, najmä ak chcete mať naozaj štýlové svadobné oznámenia. Pozrime sa preto na niekoľko trendov vo svete svadobných oznámení, ktoré stoja za zváženie.

Pozrime sa najskôr na obálky, keďže aj tie neodmysliteľne patria k svadobným oznámeniam. Často sú totiž len akousi „povinnou“ súčasťou svadobných oznámení a tak sa im nevenuje žiadna pozornosť. A čo takto si nechať spraviť potlač aj na vnútornú stranu obálok? Rozhodne tým zaujmete pozvaných hostí už pri otváraní obálky s vašim svadobným oznámením.

Čo sa týka samotných oznámení, zaujať sa dá rôznymi spôsobmi. A neznamená to, že musia byť oznámenia prehnane prezdobené. Aj s minimalistickým prístupom sa dá vykúzliť pekný dizajn. A často sú to práve čisté línie, ktoré zaujmú.

Netradičný materiál a niečo vlastné

Zaujať sa dá aj výberom nie úplne štandardného materiálu, z ktorého budú svadobné oznámenia vyrobené. Čo by ste povedali napríklad na krásne transparentné svadobné oznámenia? Ide o svadobné oznámenia z akrylu, ktorý má podobné vlastnosti ako papier, ale okrem toho, že je transparentný, má aj menšiu absorpciu, takže na takomto svadobnom oznámení je možné tlačený text jemne cítiť aj hmatom.

A ak sa chcete so svadobnými oznámeniami viac vyhrať, snažte sa na ne preniesť niečo „svoje“. Či už pôjde o vlastný návrh dizajnu, alebo do hotových svadobných oznámení niečo vpíšete špeciálne pre daného človeka, ktorému ho chcete dať (alebo čokoľvek iné, čo vám napadne), to už necháme na vás.

Zdroj obrázka:

Autor: Anna / Stock.adobe.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZačínate s aromaterapiou? Aké typy aroma difuzérov poznáme?
Ďalší článokPrečo sa oplatí v lete navštíviť Púchov a jeho okolie?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.