Tipy pre zdravý a pohodlný spánok

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Niekoľko praktických preventívnych opatrení často stačí na to, aby ste sa poriadne vyspali a oddýchli počas spánku. Kľúčovým slovom je spánková hygiena, ktorá sa týka najmä prostredia pre spánok. Aby ste sa dobre vyspali, je nevyhnutné ponoriť sa do prostredia bez neželaných podnetov. Hluk a svetlo, ale ani intenzívne a nepríjemné pachy neprospievajú spánku.

Flanelové posteľné obliečky: pohodlie, ktoré si zamilujete

Flanel je teplý a útulný materiál. Flanelové posteľné obliečky oceníte v chladných zimných mesiacoch.

Flanel je materiál s mnohými pozitívnymi vlastnosťami. Jeho mäkký a vláčny charakter je výsledkom špeciálneho výrobného postupu.

Čím lepšie bude vaše prostredie na spanie, tým uvoľnenejšie sa budete nasledujúci deň prebúdzať. Flanelové obliečky zaisťujú dobrú cirkuláciu vzduchu a ideálny prenos vlhkosti. Počas noci tak budete neustále v pohode.

Ďalšou veľkou výhodou flanelových obliečok je, že vďaka svojmu splývavému vzhľadu po praní nie je potrebné ich žehliť. Pri starostlivosti o flanelové obliečky by ste mali okrem iného dbať na to, aby bola práčka podľa možnosti nastavená na 40 stupňov. Aviváž tkaninu nepoškodzuje, ale robí ju stále pružnejšou. 

Klimatizácia pre pohodlný spánok

Multi split klimatizácie sú výkonné a nákladovo efektívne-známe svojou tichou účinnosťou v porovnaní s inými typmi klimatizácie. Multi split klimatizácia je tichá, výkonná a energeticky efektívna. Moderné klimatizácie Vivax majú praktické funkcie: wifi ovládanie cez mobil, čistenie vzduchu a samozrejme atraktívny dizajn. Klimatizácie okrem chladenia ponúkajú aj efektívne vykurovanie.

Multi split klimatizácia Vivax vám umožní chladiť viac miestností súčasne. Multi split klimatizácia má viacero (až päť) vzduchových výstupov, všetky sú spojené s jedným kompresorom. Vnútorné jednotky môžu byť namontované na stenu, na podlahu alebo na strop a sú prepojené potrubím a káblami s chladivom k jednej vonkajšej jednotke.

Jednoducho tak klimatizáciu môžete umiestniť okrem obývacích izieb aj do spálne a vytvoriť tak pohodlie pre spánok v každom ročnom období.

Jednolôžkové postele z masívu sú hitom

Masívne postele sú obľúbené pre svoju odolnosť a štýl. Postele z bukového masívu sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách. Veľmi žiadané jednolôžkové postele z masívu sú najpredávanejší typ postelí.

Jednolôžková posteľ Mirabel s prístelkou je funkčná posteľ. Presvedčí vás vzhľadom a praktickými vlastnosťami.

Výhody jednolôžkovej postele Mirabel: estetická posteľ vyrobená z ekologického materiálu. Mnoho možných kombinácii. Dlhá životnosť a vysoká odolnosť. Vyššia kvalita v porovnaní s konvenčnými posteľami.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPotrebujete digitálny detox? Odpovedzte na týchto 8 otázok
Ďalší článokDiabol a temné vody. Záhadná vražda uprostred oceánu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.