Na zlaté šperky nikdy nie je nevhodný čas

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

„Diamonds are a girl’s best friend“, čiže diamanty sú najlepším priateľom dievčaťa/ženy, tak sa spieva v skladbe z roku 1949, ktorú väčšina pozná v prevedení slávnej Marilyn Monroe. Jej verzia však uzrela svetlo sveta „až“ v roku 1953, v pôvodnej verzii ju totižto spieva Carol Channing.

Náušnice pre každú tvár

Nech túto skladbu bude spievať ktokoľvek, určite s ňou bude súhlasiť nejedna dáma. A čo najlepšie pasuje k diamantom? No predsa zlato. Máloktorá žena by sa nepotešila krásnemu zlatému šperku osadenému diamantom. Alebo rovno viacerými?

Asi najčastejším druhom šperku, ktorým dámy ozdobujú svoj zovňajšok, sú náušnice. Zlaté náušnice, ale aj náušnice z iných materiálov existujú v rôznych tvaroch, či veľkostiach. A tak si bez ohľadu na tvar vašej tváre alebo farby očí zaručene vyberiete náušnice, ktoré sa k vám dokonalo hodia.

A dokonca aj odvedú pozornosť od vašich nedokonalostí. Či už reálnych, alebo tých, ktoré za nedokonalosť považujete len vy.

Vhodný prívesok nájdete na každú príležitosť

A keď si už vyberiete nové zlaté náušnice, bola by predsa škoda nepozrieť si aj nejaký krásny kúsok spomedzi luxusných zlatých príveskov. Tie sa taktiež ponúkajú v rôznych štýloch a tak si určite nájdete prívesok na každú príležitosť.

A ktoré z toho množstva rôznych príveskov by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici? Pre univerzálne každodenné použitie určite retiazka s jednoduchším a menším príveskom okrúhleho alebo oválneho tvaru. Retiazka s takýmto príveskom bude pôsobiť decentne a hodí sa zrejme ku všetkému.

Naopak pre špeciálne príležitosti treba aj špeciálne šperky. Preto príde vhod ak bude vaša šperkovnica obsahovať aj nejaký naozaj výrazný náhrdelník na tie najšpeciálnejšie spoločenské udalosti. Náhrdelník, ktorý pritiahne všetky pohľady na váš dekolt. Teda ak sa o to náhodou nepostarajú už vaše prednosti.

A že sa takýchto udalostí zúčastňujete len zriedka? Práve preto by ste v týchto výnimočných chvíľach mali maximálne zažiariť. Vždy však zvážte aj to aké šaty si oblečiete, aby sa náhodou s náhrdelníkom navzájom „neprebíjali“.

Zdroj obrázka:

Autor: Ander5 / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAk za dverami spálne niečo nefunguje, nemusíte byť na vine vy
Ďalší článokČo majú spoločné rôzne problémy v posteli? Treba ich ihneď riešiť
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.