Ak za dverami spálne niečo nefunguje, nemusíte byť na vine vy

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Niektoré druhy problémov vo vzťahoch väčšinou neopustia spálňu a ostávajú za jej dverami. To, že o nich nehovoríte, však neznamená, že ich netreba riešiť. Aj keď sa nájde niekto, kto bude tvrdiť, že milostný život nie je vo vzťahu podstatný, problémy v tejto oblasti môžu ovplyvniť aj iné aspekty vášho partnerského súžitia.

Tento typ problémov nie je vôbec ojedinelý

Pokiaľ má váš partner problém sa pri vás dostatočne „nabudiť“, predtým ako zo zúfalstva budete rozmýšľať, čo robíte zle, skúste najskôr spolu s vašim partnerom zistiť, či nie je chyba v ňom. Nie je to žiadna hanba! Erektilnou dysfunkciou alebo inými problémami s erekciou trpia milióny mužov na svete.

Častým typom erektilnej dysfunkcie býva vaskulárna (alebo ak chcete cievna) erektilná dysfunkcia. Jej príčinou je obmedzený prítok krvi do penisu. Ak v ňom totižto nie je dostatočné množstvo krvi, na erekciu budete čakať márne aj keby máte v zálohe tie najlepšie posteľové triky.

Pomoc môže predstavovať skratka FSWT

Jednou z metód liečby erektilnej dysfunkcie je terapia fokusovanými rázovými vlnami, skrátene označovaná ako FSWT (z anglického Focused ShockWave Therapy). Ak to vášho partnera už len podľa názvu odradilo, môžete ho upokojiť. Ide totižto o neinvazívny a bezbolestný zákrok, pri ktorom nie je potrebná žiadna anestéza a ani čas na rekonvalescenciu.

Táto liečba prebieha tak, že sa na rôzne miesta na penise aplikujú fokusované rázové vlny s nízkou intenzitou, ktoré uvoľňujú a spriechodňujú cievy a napomáhajú tvorbe nových. Samozrejmosťou je úvodná konzultácia s urológom, ktorý stanoví potrebu takejto liečby. Následne muž absolvuje niekoľko zhruba 15 minútových terapeutických sedení. Ich počet sa líši podľa potreby, ale zvyčajne ich býva 6.

Pýtate sa, či vôbec tá rázová vlna funguje, keďže to znie tak jednoducho? Buďte bez obáv, účinnosť takejto liečby je vedecky dokázaná a otestovaná mužmi, ktorí mali rovnaký problém ako váš partner.

Zdroj obrázka:

Autor: VGstockstudio / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokDoplňte si šatník aj o pár pánskych kúskov oblečenia
Ďalší článokNa zlaté šperky nikdy nie je nevhodný čas
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.