Doplňte si šatník aj o pár pánskych kúskov oblečenia

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj vám sa už stalo, že vás niekedy zaujal nejaký kúsok oblečenia tak veľmi, že ste si ho jednoducho musela kúpiť? Asi sa teraz pýtate, čo je to za hlúpu otázku, veď to je hádam samozrejmé. My sme však mysleli pánsky kúsok oblečenia.

Rada nosíte oversized strihy? Pri nákupoch teda navštívte pánske oddelenie

Zakomponovať do svojho šatníka aj nejaké pánske kúsky nemusí byť na škodu. Pravdepodobne sa vám budú hodiť vrchné časti outfitov, napríklad vhodné môžu byť pánske tielka. Tým môžete docieliť populárny oversized štýl a zároveň vám bude tielko voľnejšie, čo sa náramne hodí do letných horúčav.

Keďže strihy pánskych tielok sa odlišujú od tých dámskych, nezabudnite si podeň dať vhodnú podprsenku, keďže pri voľnejšom tielku bude určite z časti vaša podprsenka odhalená. V prípade, že ste skutočne odvážna a rada chodíte do spoločnosti bez nej, pri takomto voľnom tielku si budete musieť dávať skutočný pozor nato, aby ste neukázali viac ako ste mali v pláne. Takže tú podprsenku si predsa len radšej dajte.

Oversized strihy sa skvelo hodia k športovému štýlu

Keďže takýto oversized strih inklinuje skôr k ležérnemu, či športovému štýlu, treba nato myslieť aj pri dolaďovaní zvyšku outfitu. Ideálne tak bude skombinovať ho s menej formálnym typom nohavíc, akými sú tepláky, či obľúbené legíny.

Tak teda tepláky alebo legíny? Páni by určite hlasovali za legíny, ale hlavné slovo majú predsa vaše preferencie, tak si vyberte podľa toho, či sa cítite komfortnejšie v širších teplákoch, alebo nemáte problém zvýrazniť svoje dolné partie legínami.

Vlastne, veď sú horúčavy, takže jednoznačne berte šortky. Aj pri šortkách však môžeme zachovať delenie na voľnejšie šortky a na „krátke legíny“. A keď už sme sa prepracovali k nohám, tak k takémuto outfitu jednoznačne obujte pohodlné tenisky.

Zdroj obrázka:

Autor: Mockup Cloud / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokDajte vo fitku všetkým vedieť, že ste prišli poriadne trénovať
Ďalší článokAk za dverami spálne niečo nefunguje, nemusíte byť na vine vy
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.