Dajte vo fitku všetkým vedieť, že ste prišli poriadne trénovať

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj vás unavujú stereotypné názory, že ženy sa chodia do fitka len rozprávať s kamarátkami alebo baliť chlapov a cvičenie je na druhej koľaji? Nevieme, čo je horšie, či takéto názory, alebo názory typu, že žena do fitka nepatrí, ktoré prichádzajú od mužov, ktorí sa zrejme obávajú, že budete dvíhať väčšie váhy ako oni.

Aj voľba kvalitného oblečenia napovie, či cvičenie beriete vážne

Ak chcete ešte predtým, ako si začnete nakladať závažia, dať najavo, že do fitka ste neprišla len robiť trendy fotky na Instagram, musí to byť na vás vidieť. A pokiaľ ešte nemáte dokonale vyšportovanú postavu, ukážte to aspoň dobrým vybavením v podobe kvalitného fitness oblečenia.

Keď sa povie oblečenie do fitka, prvý kúsok, ktorý zrejme každého napadne, sú legíny. Tie vyrába už asi každý, ale výberom kvalitných funkčných legín špičkových značiek sa dokážete odlíšiť od ostatných.

Pokiaľ totižto chcete vo fitku naozaj tvrdo trénovať, potrebujete funkčný materiál, ktorý vám umožní nielen široký rozsah pohybov, ale zároveň bude aj počas najintenzívnejších tréningov odvádzať pot od pokožky. Tým dosiahnete maximálne možný komfort, vďaka ktorému dokážete podávať lepšie výkony.

Doplnok, vďaka ktorému zvládnete viac

Užitočným doplnkom, ktorý je nielen praktický, ale zároveň ukáže, že ste neprišli cvičiť len s najľahším závažím, ale chcete zvládnuť čo najviac, sú dobré fitness rukavice. Tie zlepšia váš úchop pri dvíhaní ťažkých činiek alebo cvičení na hrazde, čo prispieva nielen k zvládnutiu vyšších váh, ale zároveň aj k dodržiavaniu správnej techniky.

Používaním fitness rukavíc sa aj chránite pred baktériami, ktoré môžu na vás číhať pri dotyku s náčiním, ktoré pred vami používal niekto iný. Pokiaľ obľubujte cvičenie vonku na workoutových ihriskách, vďaka rukaviciam môžete cvičiť aj v chladnejšom počasí, keďže vás budú chrániť pri dotyku studených tyčí. Každopádne, nech si fitness rukavice natiahnete kdekoľvek, dáte tým okamžite najavo, že ste sa neprišla ulievať.

Zdroj obrázka:

Autor: Likoper / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokStaňte sa sexy motorkárkou
Ďalší článokDoplňte si šatník aj o pár pánskych kúskov oblečenia
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.