Staňte sa sexy motorkárkou

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Motorkári odjakživa priťahovali ženy. Dobre, určite nie každú, ale nájde sa nemalá skupinka žien, ktorých lákala predstava jazdy na motorke s drsným motorkárom. A čo viac, sú ženy, ktoré sa chcú samé chopiť riadidiel.

Ak máte postavu, ktorá vynikne v legínách, môžete ich nosiť aj na motorke

Ak patríte medzi tú posledne menovanú skupinu a práve si kupujete svoju vlastnú motorku, pripravte sa nato, že budete na nej zaručene pútať pozornosť. Predsa len, motorka je stále vnímaná skôr ako chlapská záležitosť a keď z nej zosadne žena, veľa ľudí býva prekvapených.

O to viac budete pútať (hlavne mužské) pohľady ak sa okrem motorky vybavíte aj moto oblečením, ktoré z vás spraví skutočne sexy motorkárku. Dobrým základom pre váš motorkársky outfit sú kožené legíny. Obzvlášť ak aj mimo motorky rada zvýrazňujete svoje dolné partie obtiahnutými legínami, môžete tak robiť aj pri jazde na motorke.

Zaručene budete hviezdou každého zrazu motoriek. Nezabudnite ich však doplniť kvalitným obutím. A keď obujete seba, nezabudnite ani na obutie pre vašu motorku v podobe špičkových pneumatík.

Popri snahe o čo najatraktívnejší výzor nezabúdajte aj na bezpečnosť

A čo by ste bola za motorkárku bez koženej bundy? Prémiová koža spolu so slim fit strihom dokonalo zvýrazní krásu vašich kriviek a všité chrániče vás ochránia pred zraneniami.

A keď už hovoríme o ochrane, nezabudnite ani na ochranu rúk v podobe elegantných a zároveň praktických rukavíc. Okrem toho, že chránia vaše ruky pri páde, ale aj pred vetrom počas jazdy, zvyšujú komfort samotnej jazdy, keďže sa vám ruky nebudú šmýkať.

Netreba zabudnúť ani na najdôležitejší prvok ochrany pri jazde na motorke, prilbu. Ak si chcete dať pri jej výbere záležať a potrebujete poradiť s tým akú značku si zvoliť, vyberte si z ponuky prilieb Shark. Tie v sebe spájajú všetky potrebné vlastnosti pre zabezpečenie dokonalej funkčnosti a ergonómie.

Zdroj obrázka:

Autor: Kaponia Aliaksei / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokChce váš partner riešiť problémy rôznymi pochybnými liekmi?
Ďalší článokDajte vo fitku všetkým vedieť, že ste prišli poriadne trénovať
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.