Chce váš partner riešiť problémy rôznymi pochybnými liekmi?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ak má váš partner problém „tam dole“ a nemôžete si tak užiť intímne chvíle, vedzte, že zďaleka to nie je výnimka. Obzvlášť po 40-ke sa s rôznymi menšími, či väčšími problémami s erekciou stretol takmer každý muž. Ak sa to týka aj vášho partnera, môžete mu to spomenúť, aby si nemyslel, že pri návšteve lekára sa na neho budú pozerať ako na nejakú ojedinelú výnimku.

Nech najskôr vyradí z jedálnička to, čo mu neprospieva

Ak sa však aj napriek tomu vyhýba návšteve lekára a hľadá pomoc na internete, dajte pozor, aby si neobjednal potenciálne nebezpečnú napodobeninu liekov ako Kamagra, ktorá sa mimochodom nedá u nás legálne zaobstarať. Takže ak niekde na webe objavíte tento liek, zaručene ide o falzifikát, ktorý môže obsahovať škodlivé látky a spôsobovať nežiaduce vedľajšie účinky.

V prvom rade sa s partnerom zamerajte na zmenu životného štýlu k zdravšiemu. Môžete sa k nemu pridať a budete tak pôsobiť nielen ako motivácia, ale zároveň spravíte aj vy niečo pre svoje zdravie.

Prvým krokom môže byť obmedzenie nezdravých jedál a obohatenie jedálnička o viac ovocia a zeleniny. Tráviť viac času vonku pomáha tvoriť vitamín D, ktorý je prospešný pre dobrú erekciu. Ak je váš partner fajčiar, nastal čas sa tohto zlozvyku zbaviť. Taktiež obmedzenie alkoholu dokáže pomôcť k zdravšiemu organizmu.

Zmena životného štýlu pomôže aj vám

Prospešné pre vás oboch môže byť aj pravidelné športovanie. Váš partner môže profitovať zo zvýšenej tvorby testosterónu, ktorý pomáha k lepšej erekcii. A vy si zlepšíte kondičku, čo oceníte okrem iného aj za dverami vašej spálne.

Tak isto nielen vášmu partnerovi, ale aj vám prospeje menej stresu, preto sa snažte dívať na svet viac optimisticky. Zlepší sa tým okrem iného aj kvalita spánku, ktorá je pre mužov taktiež dôležitá ak chcú podávať v posteli adekvátne výkony.

Ak bude váš partner predsa len potrebovať nejaké prípravky na erekciu, v prvom rade mu odporučte, aby vyskúšal výživové doplnky. Tie nie sú na predpis a preto kvôli nim nemusí navštíviť lekára, ktorému sa snaží vyhnúť. Ak to však nezaberie, nebude ostávať nič iné, len prekonať nevôľu vyhľadať odbornú pomoc. Lekár mu po vyšetrení môže predpísať Viagru, ktorá pomohla už mnoho mužom na celom svete a určite pomôže aj tomu vášmu.

Zdroj obrázka:

Autor: Syda Productions / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokLetné šaty vyberajte podľa toho, ako veľmi sa chcete odhaliť
Ďalší článokStaňte sa sexy motorkárkou
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.