Letné šaty vyberajte podľa toho, ako veľmi sa chcete odhaliť

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Po sychravom až upršanom období teploty prudko vystrelili takým tempom, že sme ledva stíhali odhadzovať nepotrebné vrstvy oblečenia. O to to bolo horšie ak ste si v období od otvorenia obchodov uvoľnením opatrení až po nástup pravých letných horúčav nestihli doplniť svoj šatník.

Dlhé šaty z vás aspoň opticky spravia dlhonohú modelku

Ak ste tak doteraz neurobili, je čas potešiť sa novými letnými šatami, ktoré rozhodne využijete, keďže leto nám ešte len začína. Doprajte svojmu telu voľnosť akú mu dajú len pohodlné šaty, ktorých nosenie nám počas extrémne vysokých teplôt závidia aj páni. Obzvlášť, ak ich pracovný dresscode vyžaduje nosenie dlhých nohavíc aj keď sa ukazovatele na teplomeroch blížia k 40-ke.

Vďaka rôznym strihom a dĺžkam letných šiat sa môžete cítiť pohodlne a vyzerať skvelo, nech máte akýkoľvek typ postavy. Ak ste nespokojná so svojimi nohami a komfortnejšie sa cítite, keď ich skrývate, zvoľte dlhé šaty. Nezabudnite však dbať nato, aby boli dostatočne vzdušné, nech sa v nich cítite pohodlne.

Rovnako sa vám môžu dlhé šaty hodiť ak ste nižšieho vzrastu a chcete opticky predĺžiť svoje nohy. Šikovný strih šiat dokáže v tomto smere zázraky. A ak chcete aj s dlhými šatami aspoň trochu dráždiť pánske oči, vyberte si šaty s rázporkom.

Ak na svojej postave tvrdo pracujete, ukážte výsledok vášho snaženia

Ak naopak chcete svoje nohy ukazovať, krátke šaty tento účel splnia a naviac budú vaše nohy „dýchať“ aj v tých najväčších horúčavách, v ktorých platí, že čím menej látky na sebe, tým vám bude lepšie. Preto ak si to môžete a hlavne chcete dovoliť, nebojte sa strihom šiat odhaliť nielen nohy, ale aj ramená, či chrbát, prípadne dekolt. A ak sa o svoju postavu príkladne staráte, môžete zvoliť odvážne šaty, ktoré odhalia aj vaše ploché brucho.

Ak ste sa našla v tomto poslednom príklade, pravdepodobne si môžete obliecť akýkoľvek strih šiat bez toho, aby ste riešili, či neodhaľujú nejaké nedostatky, ktoré by ste radšej nechali skryté. Rovnako si tak môžete dať na seba akékoľvek dámske plavky. Je to pre vás určitá forma odmeny za vašu drinu vo fitku a pevnú vôľu pri dodržiavaní zdravého jedálnička.

Zdroj obrázka:

Autor: JKstock / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPohodlné oblečenie pre každý typ postavy
Ďalší článokChce váš partner riešiť problémy rôznymi pochybnými liekmi?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.