4 spôsoby, ako si zaručene zlepšíte náladu

naladu
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ženy majú svoje zlé obdobie nielen počas menštruácie. Stáva sa, že ich dokáže rozčúliť aj taká maličkosť, ako ponožky hodené na zemi, zle zavesené prádlo, alebo ignorujúca kamarátka. Ako si zlepšíte náladu? Skúste tieto tipy!

1. Vyložte si nohy a relaxujte

Aj keď sa na vás hrnie množstvo povinností, vyzlečte si dámske oblečenie, ktoré ste mali v práci, vyložte nohy, vezmite dobrú knižku či časopis a relaxujte. Do pozadia si pustite obľúbenú hudbu. Skúste takýto spôsob relaxu. Uvidíte, že sa vám nálada zlepší behom chvíle.

2. Choďte na prechádzku

Keď už neviete, čo so sebou, ideálnym relaxom pre vás bude prechádzka. Buď sa poprechádzate po sídlisku, alebo vybehnite do prírody. Prechádzka na čerstvom vzduchu vám rozhodne prospeje. Neberte si však so sebou svoj smartfón. Bude vás to lákať kontrolovať správy z Facebooku, emaily a zbytočne sa len rozčúlite. Okrem toho sa nefintite. Zvoľte si pohodlnejšie domáce oblečenie – legíny, tenké dámske tričko, funkčné ponožky. Dlhé kardigány v tomto prípade nechajte doma na formálnejšie príležitosti.

3. Zacvičte si

Keď si chcete zacvičiť, nemusíte automaticky kupovať permanentku do fitness centra. Postačí, keď si pocvičíte aj doma. Môžete si vytiahnuť činky, postaviť trampolínu, rozprestrieť žinenku a venovať sa joge, pilatesu, alebo cvičiť plank. Spevníte telo, zrelaxujete a hlavne si zlepšíte náladu.

4. Rozlišujte situácie

Ako už dobre vieme, pokaziť náladu nám dokáže akákoľvek maličkosť. Snažte sa rozlišovať podstatné a nepodstatné veci. Pre niektoré situácie sa neoplatí nervovať, stresovať a hádzať kuchynskými riadmi. Nadýchnite sa a vydýchnite. Hlavne nereagujte v afekte. Je rozdiel, keď sa hneváte kvôli zamestnávateľovi, ktorý vám nedal dovolenku aj napriek tomu, že ste si o ňu požiadali, ako keď sa vám z ruky zvlečie váš nový jemný strieborný náramok počas stretnutia s kamarátkami.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článok3 vynikajúce pomazánky, ktoré naštartujú váš deň
Ďalší článokČo muži na ženách najviac neznášajú?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.