Čo majú spoločné rôzne problémy v posteli? Treba ich ihneď riešiť

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj napriek tomu, že váš partner je skvelý muž, môže sa stať, že sa nájde nejaká chybička, ktorá vám znemožňuje naplno si užívať váš partnerský život. A kľudne sa tá chybička môže prejavovať za dverami vašej spálne, keď si chcete dopriať trochu intímností.

Ešte si to ani nezačnete poriadne užívať a už je koniec?

V podstate sa „spálňové“ problémy, ktoré trápia mužov, dajú rozdeliť na dve kategórie. Buď nedokážu dostatočne „stvrdnúť“ alebo naopak, býva koniec ešte skôr, ako vôbec poriadne začnete.

Druhá menovaná situácia, predčasná ejakulácia, sa stáva hlavne mladším mužom, ktorý nemajú dostatok sexuálnych skúseností. Môže sa to však stať aj skúsenejším mužom ak boli dlho bez sexu.

Ak je to pri vašom partnerovi skôr výnimočná situácia, nič sa nedeje. Horšie je ak sa to stáva pravidelne. Ak niečo podobné zažívate, určite nemôžete úprimne povedať, že vám to nevadí. Každá si predsa rada doprajeme skvelý sex, za to sa už hádam nemusíme hanbiť.

Verte však, že rovnako to trápi aj vášho partnera. Prvoradá je hlavne komunikácia a tak sa netvárte, že tento problém neexistuje a skúste nájsť nejaké riešenie, napríklad tým, že bude váš partner užívať výživové doplnky, ktoré pomôžu oddialiť nechcene rýchlu ejakuláciu.

Riešenie môžete nájsť aj bez návštevy lekára

Ťažko povedať, či je pre partnerov horšia predčasná ejakulácia, alebo naopak, problémy s erekciou. V obidvoch prípadoch netrpí len psychika vášho partnera, ale aj váš milostný život. Rovnako ako pri predčasnej ejakulácii aj pri neschopnosti udržať dostatočnú erekciu počas pohlavného styku si môže váš partner pomôcť vhodnými výživovými doplnkami.

Výhodou pre vášho partnera v tomto prípade môže byť aj fakt, že výživové doplnky sú voľnopredajné a tak kvôli ich predpísaniu nemusí navštíviť lekára, čo môže byť pre mnohých mužov v takejto situácii nanajvýš chúlostivou záležitosťou. Ak však problémy pretrvávajú, pokúste sa presvedčiť partnera, aby vyhľadal odbornú pomoc, keďže dlhodobé odkladanie riešenia nepomôže ani jemu, ani vám a už vôbec nie vášmu vzťahu.

Zdroj obrázka:

Autor: Guryanov Andrey / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNa zlaté šperky nikdy nie je nevhodný čas
Ďalší článokUdržujte sa vo forme vďaka bicyklu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.