Ako ho rozpáliť: Sexi hry so školskou príchuťou

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

September – mesiac, ktorý je spätý so štartom do školských lavíc. Aj keď sú už tieto časy dávno za vami, nikdy nezaškodí trochu nostalgie. Čo keby ste sa vrátili o pár rokov dozadu, no v spojení s erotickým scenárom?

Vydajte sa po ceste experimentov a vyskúšajte hru na profesora a študentku! Verte tomu, že páni bežnú klasiku radi vystriedajú za nový nápad s dávkou vzrušenia. A pamätajte, fantázií sa medze nekladú!

Máte záľubu v skúšaní nových vecí? Alebo sa radšej držíte starej klasiky, ktorá nezradí? Ak vás už omrzela pravidelná rutina vášho sexuálneho života, vyskúšajte niečo nové. Obraz spojený s prísnym profesorom a študentkou v kabinete nemusí zdobiť len strany s tipmi na vášnivé hry v erotických či pánskych magazínoch. Pokojne môžete svoju predstavu o neposlušnej študentke a pedagogickom zamestnancovi preniesť aj do reality. Alebo to vyskúšať aj obrátene, teda: profesorka – študent.

Zahrajte sa na to, na čo máte chuť. Ak cítite, že  vo vašom vzťahu to v sexe už upadá, vrhnite sa na náruživé experimenty! Držte sa však zásad, na ktorých sa dohodnete obaja. Nie každému predsa sadne drsný výprask pravítkom od svojho partnera. No iných, práve naopak, takéto praktiky dokážu najviac rozpáliť.

Profesor a študentka

V hlavnej úlohe profesora si prídu na svoje dominantní muži. Všetky rekvizity sú povolené. Od krátkych študentských sukničiek, košieľ, sexi pančušiek, vysokých podpätkov, učebníc, ale aj pravítka či školského ukazovadla. Sami si vymyslite scénu, ktorá naplní vzrušením nie len vás, ale aj partnera. A aj keď sa vám bude zo začiatku možno zdať táto hra hlúpa, verte, že nie ste jediní, ktorí bažia po tejto eroticky ladenej skúsenosti. Role-play je totiž veľmi populárnym oživením ľúbostného života.

Študent a profesorka

Ak vás veľmi neoslovila prvá alternatíva, vyskúšajte si vymeniť úlohy. Ktorého muža by nevzrušila sexi prísna domina v školskom prevedení? Predstavte si že ste v kabinete, na lavici, pred tabuľou či v telocvični, kde môžete využiť aj píšťalku a dominantné pokyny smerované partnerovi. Kde inde sa dokážete zahrať na to, čo v skutočnosti nie ste? Len pri  sexe (teda pokiaľ nie ste herec alebo sa pravidelne nepretvarujte pred okolím).

Erotický výprask

K neodmysliteľnej súčasti týchto hier patrí určite spanking – v preklade výprask vykonávaný počas erotickej hry. Býva používaný ako súčasť sexuálnej predohry alebo ako samostatná forma sexu. Erotický výprask predstavuje vstupnú bránu do praktík BDSM. No netreba to však preháňať a hneď na začiatku si určiť hranice a hlavne pomôcky, ktoré budete používať. Po tomto dráždivom „vylágoši“ by vám na zadku nemali ostať žiadne modriny. Môžete využiť napríklad mokrý uterák, špeciálny bičík so strapcami, koženú plácačku, remeň, varechu, pravítko,  metličku z brezových prútov, trstenicu, zrolované noviny alebo mucholapku. No niekedy celkom postačia aj vaše ruky. Začnite udierať jemne a keď na zadku spozorujete ružovú alebo dokonca červenú farbu, ukončite to.

Nechajte sa inšpirovať našim erotickým návodom a smelo sa vrhnite na vášnivú hru!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokMilé dámy, dokážeme sa pochváliť?
Ďalší článokRecept: Krémová špargľová polievka
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.