Kde si túto zimu budete môcť užiť pravé zimné počasie? Vycestujte do strediska Jasná

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Zima sa nám začala predovšetkým v horských oblastiach. V nížinách to zatiaľ typicky zimne nevyzerá a vyzerá to tak, že tohtoročné Vianoce budú opäť bez snehu.

Ak si ale chcete túto zimu užiť pravé zimné počasie, oplatí sa vám vycestovať napríklad do nízkotatranského strediska Jasná. Jasná je známe lyžiarske a turistické stredisko, ktoré ľudia radi navštevujú počas celého roka.

Pekné ubytovanie priamo v stredisku

Keďže Jasná je lyžiarske stredisko známe aj v zahraničí, nebudete mať problém nájsť tu ubytovanie v rôznych cenových kategóriách. Počas roka a aj počas zimy je známe, že práve o ubytovanie na Liptove je najväčší záujem a ako vieme, Jasná v Demänovskej doline patrí k Liptovu.

Pekné ubytovanie nájdete priamo v stredisku, preto sa nemusíte báť, že by ste nič nenašli. Veľký výber automaticky znamená možnosť vybrať si cenovo najvýhodnejšie ubytovanie na Liptove.

Apartmány – súkromie, ktoré oceníte

Ak sa ale chcete vyhnúť preplneným hotelom a chcete si vychutnať súkromie, uprednostnite ubytovanie v apartmáne. Oceníte ho, ak máte malé deti a uprednostňujete vlastnú stravu a väčšie súkromie. Apartmány sú moderne vybavené s kuchynkou, jedálňou a aj spoločenskou miestnosťou, ktorú môžeme nazvať aj ako obývačka. Sú priestrannejšie ako hotelové izby a využívajú ich hlavne rodiny s deťmi. Ak si chcete rezervovať rodinné apartmány v Jasnej, netreba však dlho váhať, pretože práve teraz je o ne veľký záujem. Každý chce by chránený a nechce sa stretávať s veľkým množstvom ľudí.

Okrem klasickej lyžovačky si môžete v stredisku vychutnať aj prechádzky. Určite sa vyvezte pod Chopok a doprajte si občerstvenie priamo na Chate pod Chopkom. Z tohto miesta budete mať pri priaznivom počasí pekné výhľady nielen na Horehronie, ale aj na celý Liptov.

Odporúčame vám chodievať aj k Vrbickému plesu.

Zdroj obrázka:

Autor:Ondra Vacek  / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokPripravte deťom zaujímavé aktivity počas vianočných sviatkov
Ďalší článokMilostný trojuholník, ktorý sa nečakane skončil vraždou
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.