Animovaná rozprávka Medvedíci Boonie: Cesta do praveku ponúka v kinách skvelú akčnú jazdu

medvedíci boonie
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Nástrahy a prekvapenia na každom rohu, ale aj prítulné miniatúrne pandy – život v praveku mal podľa najnovšej animovanej rozprávky v našich kinách svoje špecifiká. Na dobrodružnú jazdu dávnymi časmi sa môžete vybrať so sympatickými zvieracími hrdinami v rozprávke Medvedíci Boonie: Cesta do praveku v kinách práve teraz!

Vick a jeho medvedí bratia sa ocitli v praveku a nemôžu sa dostať späť. Všade okolo nich sú obrovské praveké zvieratá, ktorým beží v hlavách jediné – OBED! Počas jednej naháňačky sa naši hrdinovia rozdelia. Bruč stretáva vĺčatko menom Feifei, ktoré sa chce stať statočným bojovníkom a rozhodne sa Bruča sprevádzať cestou za bratmi. Medzitým majú Brumlo a Vick nad hlavu starostí s kmeňom domorodcov, ktorých náčelník sa do Vicka úplne zbláznil. Podarí sa našej neohrozenej partičke dostať späť domov, skôr ako bude neskoro? Animovaný film, plný zábavných nápadov, sľubuje detskému (ale i dospelému) publiku nezabudnuteľný zážitok. Počas jeho trvania budú môcť unikať pred prerastenými dravými operencami, tancovať so svojskými domorodcami, ale aj hľadať mýtické „ovocie odvahy“, ktoré dodá jeho konzumentovi obrovskú silu. Rozprávku nájdete v kinách práv teraz vďaka distribučnej spoločnosti Continental film.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokKýškový koláč ako od babičky
Ďalší článokBozk ako najlepšia terapia: Posilní imunitu a zredukuje úzkosť

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.