Vo svete plnom instagirls, buďte dámou!

instagirls
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Je tak ľahké dnes zapadnúť… Ale čo ak nechcete byť instagirls? Médiá a sociálne siete, vlastne všetko naokolo vám podsúva obraz toho, ako máte vyzerať, čo máte mať na sebe, čomu sa máte venovať, aby ste boli v povedomí, či ešte lepšie – aby ste boli populárni. A keď to nespĺňate, tak… No smola, zapadnete prachom.

Lenže, kde sú hodnoty, ktoré kedysi boli tak vysoko cenené? Nedajte sa! Nie je hriechom mať informácie. Ale tie správne, nie tie, ktoré absorbujete zo šou s Kardashiankami. Vzdelávajte sa, vo svojom rodnom (alebo ešte lepšie – v cudzom) jazyku, prihláste sa na kurz maľovania, chodievajte na tvorivé dielne, rôzne výstavy, robte spinning či iný šport, len tak, rekreačne, lebo v ňom vidíte pasiu. Je kopec možností, určite si nájdete niečo, čo vás nadchne. Skúste, objavujte, v niečom rozhodne zotrváte.

Instagirls, traste sa!

Overujte si správy z viacerých zdrojov alebo z jedného ozaj spoľahlivého. Ostaňte na jednom mieste, ale pohnite sa ďalej. Preč od skľučujúcej minulosti, myšlienok… Dovoľte chlapom len to, čo je vám samej príjemné. A rovnako im dovoľte byť aj gentlemanmi. Poproste, ak niečo chcete či potrebujete. Poďakujte, keď vám niekto zachráni život, ale nielen vtedy. Prekvapte niekoho, o kom viete, že sa poteší, keď prekvapenie nečaká. A pokojne sa oblečte vyzývavo, ale nie vulgárne – nechajte trochu pracovať fantáziu okoloidúcich! Vtedy skutočne zažiarite. A až toľko filtrov nebudete potrebovať.

Byť ozajstnou dámou vo svete instagirls totiž neznamená nosiť drahé handry a chodiť do nóbl reštaurácií. Znamená to, že sa viete (slušne) vyjadrovať a poznáte svoje dobré stránky a tie zlé viete elegantne maskovať.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokMáte už darček pre svojho drahého? Toto ho určite poteší!
Ďalší článokPrečo je dobré mať vlastný web?
Narodená a stále žijúca v Košiciach. Milovník kníh, Talianska, sitcomu Frasier a dobrej hudby. Moje znamenie je lev, ale charakteristika na mňa veľmi nesedí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.