Máte už darček pre svojho drahého? Toto ho určite poteší!

darček
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vianoce sa blížia nenávratnou rýchlosťou, všade samý zhon, milióny zákazníkov a po nápadoch na darčeky ani stopy. Ak aj vy práve riešite dilemu, čo kúpiť vášmu milovanému mužovi pod stromček, nazrite nižšie, možno nájdete inšpiráciu na darček v našich ponúkaných tipoch.

Niečo pre jeho štvorkolesového tátoša

Muži a autá už odpradávna išli akosi k sebe. Ak ani ten váš nedá na svoje auto dopustiť až tak, že občas potajme naň aj trochu žiarlite, využite túto jeho lásku vo svoj prospech. Kúpte mu autodoplnky, ktoré nielenže skrášlia interiér jeho druhej lásky, ale aj ho neskutočne potešia a dáte mu nimi najavo, že na jeho autíčko nežiarlite, ba naopak, máte ho rada tak, ako on sám.

Brada je in

Upravené brady dnes dobýjajú nielen svet, ale aj čoraz väčšie množstvo ženských sŕdc. Má aj ten váš bradu? Áno? Jasnou voľbou teda môže byť vosk na fúzy, kefa či hrebeň na bradu, výživný olej alebo šampón. Ak sa k úprave strniska veľmi nemá, žmurknite naňho občas zvodne a povedzte mu, že sa vám páči, ale s upravenou bradou by bol doslova k zožratiu. Uvidíte, že potom sa tomuto darčeku veľmi poteší.

Buďte odvážna a nie prvoplánová

Nesnažte sa vždy spoliehať na klasiku. Vieme, že nie vždy je jednoduché vybrať ten správny darček pre chlapa, no kúsok kreativity sa vždy cení. Neupínajte sa na každoročné, narýchlo kúpené ponožky, šál či parfum. Buďte odvážna a kúpte mu niečo, o čom nie ste stopercentne istá, že sa bude páčiť vášmu drahému. Ak aj po rozbalení nájde vec, ktorú nikdy v živote nevyužije, určite bude radšej, ako keby opäť dostal niekoľko párov ponožiek či boxerky.

Niečo, čo pohladí jeho zmysly i dušu

Miluje posteľné „hrátky“ okorenené rôznymi doplnkami či kostýmami? Čo tak mu darovať niečo z tohto súdka? Popremýšľajte, čo sa páči vášmu mužovi, kúpte nejaký pekný kostýmček, samozrejme, vo vašej veľkosti, a už len počkajte na vyjavený výraz po otvorení balíčka a ešte prekvapenejší pohľad, keď sa mu v tom ukážete.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAuto už na zimu pripravené máte? Toto ste možno nerobili
Ďalší článokVo svete plnom instagirls, buďte dámou!
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.