Prečo je dobré mať vlastný web?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Mať vlastný biznis, produkty, či portfólio akýchkoľvek služieb bez prezentácie na internete je dnes zrejme nemožné. Teda možné to je, ale malo by to nejaký efekt na vašu kariéru? Stavili by sme sa, že nie.

Web pôsobí profesionálnejšie ako profily na sociálnych sieťach

Našťastie, doba sociálnych sietí dáva každej žene, ktorá uchopila svoju kariéru do vlastných rúk a začala pracovať „sama na seba“ jednoduché nástroje na prezentáciu. Vytvoriť si profil na niektorej z populárnych sociálnych sietí nemôže byť jednoduchšie a rovnako aj jeho správa. Sociálne siete však majú svoje limity.

Väčšinou ide o limity technického charakteru, ale nie je to pravidlom. Aj keď sa sociálne siete stali bežnou súčasťou našich životov a používajú ich rôzne vekové kategórie, stále nie sú vnímané ako profesionálny nástroj prezentácie aj ak si odmyslíme naznačované technické limity. Takže to je prvý dôvod, prečo je vytvorenie web stránky nutnosťou. Potreba pôsobiť na potenciálnych klientov profesionálnejšie.

Nenechajte sa ničím limitovať

Poďme však k tým technickejším argumentom, ktoré hovoria v prospech tvorby webu oproti profesionálnym profilom na sociálnych sieťach. Zoberme si napríklad fotografov. Iste, taký Instagram je na pridávanie fotografií priamo stvorený, ale každý, kto sa fotografii venuje seriózne, má aj vlastný web.

Prečo? Z jednoduchého dôvodu. Na sociálne siete môžete pridávať fotografie len v obmedzenej kvalite a predsa len, keď sa chcete prezentovať, chcete to robiť tým najlepším spôsobom. Takže znižovať si kvalitu svojej práce limitáciami sociálnych sietí je absolútne nelogické.

Rovnako tak majú web stránky výhodu aj čo sa týka organickej návštevy, čiže tej, ktorú máte vďaka neplatenej časti internetových vyhľadávačov. Môžete tak osloviť viac potenciálnych zákazníkov ako je tomu na sociálnych sieťach, keďže tie nie sú primárne určené na hľadanie informácií.

Zdroj obrázka:

Autor: Pawel Horazy / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokVo svete plnom instagirls, buďte dámou!
Ďalší článokPrečo sú lepšie dva matrace ako jeden?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.