Video: Známa fotografka Nina Skalíková hovorí o tom, ako sa jej podarilo schudnúť 25 kíl

Nina Skalíková
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Úspešná slovenská fotografka Nina Skalíková bojovala s nadváhou a v priebehu dvoch rokov schudla 15 kíl. Potom sa dostavil jojo efekt a 10 kíl bolo naspäť. Sama priznáva, že zažila aj obdobie, ktoré hraničilo s bulímiou. Nakoniec však našla spôsob ako zdravo a efektívne schudnúť 25 kíl. Vo svojom videu zhrnula všetky svoje chyby a zlé spôsoby ako sa zbaviť kíl. Nechajte sa ním inšpirovať aj vy!

„Vždy som mala štíhlu postavu po oboch rodičoch. Mala som skvelý metabolizmus, ako tínedžer som jedla kadejaké nezdravé veci a pokračovalo to aj po škole. Lenže po škole som sedela doma za počítačom a nemala som ani ten minimálny pohyb na ceste do školy, takže som začala postupne priberať,“ začína svoje rozprávanie Nina Skalíková.

„Najprv to boli 3 kilá, 5, už mi nešli zapnúť nohavice a pripadala som si ako „vorvaň“ a cítila som sa naozaj nechutne, pretože som na to nebola zvyknutá. Potom som pribrala 10, 15 kíl a zrazu som to nebola ja. Bola to úplne iná osoba,“ prezrádza vo svojom videu.

Kalorické tabuľky

24-ročné dievča z Modry priznáva, že sa teraz cíti ako úplne iný človek. „Za posledné dva roky som schudla dokopy 25 kg. V niektorých chvíľach to boli muky. Počiatočná radosť zo schudnutia 15 kg a dosiahnutia štíhlej postavy, netrvala dlho, kvôli mojej chybe. Pribrala som naspäť 10 kg, ktoré bolo veľmi ťažké schudnúť,“ píše na svojom instagramovom profile Nina a pokračuje: „Dohnalo ma to ku drastickej diéte, čo vyústilo do záchvatov prejedania sa a vygrciavania jedla. Jednoducho, na ceste za tým, kým som teraz, som si vyskúšala asi všetko.

V najnovšom videu na svojom youtube kanáli rozpráva o svojich chybách, pred ktorými chce varovať tých, ktorí sú na začiatku cesty, ako bola kedysi ona.

Ako sa jej podarilo schudnúť a namotať na cvičenie a zdravú stravu si pozrite vo videu:

Zdroj: https://www.instagram.com/ninaskalikova/

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokJedným z prvých filmov v kinách je v roku 2020 česká komédia Špindl 2
Ďalší článokNovoročné predsavzatia: 12 bodov, ktoré by ste mali splniť v roku 2020!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.