Jedným z prvých filmov v kinách je v roku 2020 česká komédia Špindl 2

spindl2

Komediálna snímka Špindl sa pred dvomi rokmi tešila mimoriadnemu úspechu. Do kín v domácej Českej republike a na Slovensku prilákala takmer 400 000 divákov a očakávané pokračovanie na seba nenechalo dlho čakať. Nové príbehy z obľúbeného lyžiarskeho strediska práve teraz zabávajú divákov aj v našich kinách ako jeden z prvých filmov uvedených do distribúcie v roku 2020.  

Tri ženy a tri rôzne osudy. Úspešná lekárka Silvia má pocit, že konečne našla recept na šťastný vzťah. Napriek tomu, že Renáta – manželka známeho spisovateľa – dodáva ženám v okolí silu na lepší život, v tom jej čosi dôležité chýba. Tanečnica a herečka Eliška stojí na začiatku dobre rozbehnutej kariéry, no vo vzťahu jej to ide dolu vodou. (Alebo dolu svahom?) Príbehy sa pretnú a problémy vyriešia práve v zasneženom Špindli, kilometre od domova, kde je zima očisťujúca a chlapi z horskej služby pripravení pomôcť, s čímkoľvek sa bude dať!

Diváci a diváčky sa môžu tešiť na množstvo známych tvárí – Kairu Kateřinu Hrachovcovú, Hanu Vagnerovú, Radima Fialu či Filipa Blažeka, ale aj viacero obľúbených českých hercov a komikov v epizódnych úlohách. Komédiu režiséra Radeka Balaša prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.