Telové zábaly Body Wraps. Viete, ako schudnete a zbavíte sa celulitídy?

Body Wraps
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Téma chudnutia nás trápi počas celého roka, no na jar a v lete na ňu klikáme o niečo intenzívnejšie. Už ste počuli o zábaloch Body Wraps? Vaše telo zarolujú do špeciálnych bandáží a proces sa môže začať. Okrem zoštíhlenia, zmiernenia celulitídy a detoxikácie sľubujú aj odbúranie stresu. Nezabudnite však dodržiavať aj naše ostatné rady na chudnutie, ktoré sa dočítate v článku.

Pri chudnutí začnite týmito radami:

Nastavte si myslenie

Pokiaľ by ste chceli radu, ako schudnúť a zbaviť sa tukov, bez sebazaprenia a zmeny myšlienok vo vašej hlave to nepôjde. Všetko totiž začína tam. Musíte si jednoducho vsugerovať, že z tých čipsov, rezňov a čokolád určite neschudnete. Je dôležité nastaviť si v hlave myslenie, ktoré vás povedie až k vysnívanej postave. A to chce veľmi veľa sebazaprenia a disciplíny. Hodina prechádzky či „výstup“ na 7. poschodie denne vás zo začiatku lákať nebudú, ale po čase budete chcieť viac a viac. Pokiaľ fandíte zápisníkom, začnite si viesť fit denník. Ak preferujete digitálnu verziu, existujú rôzne nápomocné aplikácie, vďaka ktorým to pôjde ľahšie.

Vylúčte zbytočné kalórie

V tomto prípade platí známa rovnica: väčší energetický výdaj a menší energetický príjem = štíhlejšia postava. Dnešná doba nám ponúka stovky rôznych diét. Od delenej stravy, bielkovinovej či atkinsonovej diéty, sacharidových vĺn až po hladovku. Nie vždy môžu byť však dobrou voľbou. Dôležité je prejsť na zdravý životný štýl a jesť jedlo, ktoré bude zdravé a chutné zároveň. Základ by mala tvoriť zelenina, potom mäso, ovocie a mliečne výrobky. Ak vám už praskajú všetky nohavice a potrebujete akútne schudnúť, vylúčte z jedálnička aj zemiaky, ryžu, cestoviny či chlieb a nahraďte ich zeleninovou prílohou. Naučte sa pripravovať mňam recepty, ktoré vám zachutia a netýrajte sa tým, čo vám vôbec nechutí. Existuje množstvo zdravej zeleniny. Stačí si len vybrať tú „vašu“. Do jedál zakomponujte aj tie správne koreniny, ktoré dodajú vašej zdravej šmakoláde ten správny šmrnc.

Obľúbte si pohyb

Zo začiatku bude stačiť, keď sa „vyprechádzate“ na hodinu denne, zbavíte sa tak cca 1000 KJ. Minimum krokov za deň je však 10 000. To budete musieť chodiť aj viac ako hodinu pomalým tempom, ale predpokladáme, že nesedíte len doma na gauči, čiže tých 10 000 s tou prechádzkou nazberáte. Ak sa chcete teda zbaviť kila bravčovej slaniny, stačí vám hodina rýchlej chôdze denne po dobu jedného mesiaca. Práve ona má totiž 30 000 KJ. Pokiaľ budete chcieť chudnutie urýchliť vyskúšajte aj iné športové aktivity. Prihláste sa na skupinové cvičenie, na ktorom v tom nebudete sami. Nezabudnite však, že odbúravanie tuku nastáva pri strednej záťaži cca po 20 minútach cvičenia. V prvých minútach záťaže sa používajú sacharidy, potom sa ako palivo začína používať aj tuk. Najefektívnejšie „pálenie tukov“ je pri zaťažení na 50 % až 60 % maximálnej aeróbnej kapacity.

Vyskúšajte čarovné bandáže

Už ste počuli o metóde Body Wraps? Sú to zoštíhľujúce, anticelulitídne a detoxikačné zábaly z americkej Floridy. Tieto bandáže namočené v špeciálnej zmesi vytiahnu z medzibunkového priestoru škodlivé toxíny, stiahnu tukové bunky a vysušia ich. Pomocou kompresnej terapie sa rozhýbe lymfatický systém odstránením nadbytočnej vody a toxínov. Následným cvičením sa naštartuje metabolizmus, a tým sa celý proces urýchli.

Pred a po terapii.

Body Wraps ponúka hneď niekoľko zábalov:

Body Wraps Slim napomáha k zoštíhleniu postavy, spevneniu pokožky, detoxikácie a odplavenie nadbytočnej vody z tela. Už po prvej kúre garantujú úbytok 5 až 30 cm v celkovom obvode tela, ktorý vám namerajú na 9 miestach.

Body Wraps Anticellulite prispieva ku zmierneniu nepeknej celulitídy. Bandážami jemne stimuluje lymfatický systém, ten v tele zrovná hladinu vody a zbaví ho škodlivých toxínov.

Body Wraps Antistress je telový zábal, ktorý pomáha zmierniť stres a pocit depresie. Počas zábalu počúvate riadenú motiváciu, ktorá hrá kľúčovú úlohu pri znižovaní stresu. Pri nej dochádza k spomaleniu srdečnej frekvencií a dýchaniu, znižuje sa krvný tlak, zvyšuje prietok krvi do veľkých svalov, znižuje aktivitu stresových hormónov, uvoľňuje svalové napätie, zvyšuje koncentráciu, zmierňuje únavu a pocit hnevu či frustrácie, stres a pocit depresie.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZametajú s vami ľudia a vy o tom ani neviete? Päť znakov, že tomu je tak
Ďalší článokSukničkár a búrlivák. Odolá mu krásna vdova?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.