Robte, to čo vás baví a budete sa cítiť omnoho lepšie

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Žijeme v hektickom svete. Stále sa za niečím ženieme, túžime mať majetok, plný šatník luxusného dámskeho oblečenia, pričom si neuvedomujeme, že práve materiálne veci nám neprinesú šťastie. 

Jediné, na čom by nám malo skutočne záležať, je zdravie, rodina a zázemie. Mať niekoho, kto pri nás stojí za každých okolností, to si dnes nevážime a pritom by sme mali. Sledujeme reklamy na Googli, pozeráme sociálne siete, závidíme si. K čomu je to ale dobré? Náš život to nikam neposúva a čo je ešte horšie, demotivuje nás to. Venujte sa radšej tomu, čo vás baví a robí šťastnou.

Učenie cudzieho jazyka

Ak milujete cestovanie a plánujete sa usadiť niekde v zahraničí, prvé, čo musíte pre svoj budúci život spraviť, je to, že sa naučíte jazyk danej krajiny. Cudzí jazyk sa ale môžete učiť aj bez toho, aby ste mali plány cestovať a žiť v cudzine. Stačí si len pozrieť portál, na ktorých sa uverejňujú pracovné ponuky. Určite si všimnete, že takmer na každú pracovnú pozíciu zamestnávateľ vyžaduje, aby budúci zamestnanec vedel plynulo hovoriť aspoň jedným cudzím jazykom (väčšinou to býva angličtina alebo nemčina). Nemusíte sa zrovna hlásiť do jazykovej školy. Dnes nie je problém kúpiť si v kníhkupectve knihy pre samoukov a slovníky.

Jazykové kurzy aj pre firmy

Základy cudzieho jazyka sa dokážete naučiť aj doma. Ak ale viete, že vám učenie pôjde ťažšie, pritom vás to bude baviť, neurobíte nič zlé, keď sa nahlásite na kurz. Dokonca niektoré jazykové školy pripravujú pre firmy kurz angličtiny, čo nie je tiež na škodu. Najmä pre zamestnávateľov, ktorí takýmto spôsobom zabezpečia vzdelanie všetkým zamestnancom a ešte aj ušetria.

Šport

Nielen vzdelávanie nám pomáha skvalitniť si život, ale aj šport. Vyberáme si taký, aký chceme. Venujeme sa mu, kedykoľvek chceme. Popri práci je práve šport vynikajúci spôsob, ako zrelaxovať a čo je ešte lepšie, pomáha nám vybudovať si takú postavu, akú majú niektoré zahraničné modelky. Skúste plávanie, beh, bicykel, korčule či hádzanú. Možno sa vám zdá, že nemáte talent na športy. Verte však, že každá žena má talent. Keď nie na šport, aspoň skúste robiť ručné práce – vyšívajte, pleťte, poprípade háčkujete.

Nevzdávajte sa činností, ktoré vás bavia. Napriek povinnostiam, ktoré máte, venujte čas svojim záľubám, pretože práve tie spestrujú náš život.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko si ženy predstavujú svoje zásnuby?
Ďalší článokChcete zviesť svojho partnera? Poradíme vám, ako na to!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.