Ako si ženy predstavujú svoje zásnuby?

zasnuby
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ženy si už v mladom veku predstavujú, ako budú vyzerať ich zásnuby. Túžia mať prekrásne dlhé šaty a luxusné šperky. Niektoré prahnú po honosnom historickom kaštieli. A čo je najdôležitejšie, chcú mať okolo seba ľudí, ktorých nadovšetko milujú.

Realita býva však častokrát úplne iná. Mnohé páry žijú doslova nadivoko, rozvádzajú a rozchádzajú sa. Ako si ale ženy predstavujú svoje zásnuby? Budete prekvapené. Určite si vysnívali, že ich životná láska im venuje ten najkrajší zásnubný prsteň.

Výnimočné miesto

Zásnuby sú udalosť, ktorá si zaslúži premyslenie a správne načasovanie. Môže sa stať, že si budete myslieť, že sa vás partner chystá požiadať o ruku. No pritom to bude úplne inak. Len si napríklad bude chcieť zaviazať rozviazané šnúrky na topánkach. Takéto situácie sú ako zlý sen, mnohé ženy to ale v skutočnosti zažili.

Vydajachtivá žienka túži po tom, aby princ jej života vybral pekné miesto. Malo by byť pre ich vzťah niečím výnimočné. Môže sa stať, že bude trochu nezvyčajnejšie – na štítoch veľhôr, na pláži pri západe slnka na dovolenke alebo v kaviarni pri drinku. Bude mať však svoje čaro, najmä ak žena dané miesto miluje. Páni, ak čítate tieto riadky, zvážte výber miesta, pretože ženám na tom skutočne záleží. Chcú, aby tieto chvíle boli nezabudnuteľné, a aby celý život na ne spomínali len pozitívne. Pokojne to môže byť aj pod vašim záhradným stanom. Hlavne nedajte najavo, že sa chystáte na tak dôležitý krok.

Vyznanie lásky

Nežnejšie pohlavia odjakživa túžia po krásnych slovách zo strany partnera. Čo sa týka zásnub, páni by mali voliť správnu reč a nezakoktávať sa. Aj keď, povedzme si úprimne, pri tak dôležitej udalosti ako sú zásnuby, to jednoducho nejde. Je to významný životný krok a muž veľmi dobre vie, že ak niečo nevyjde, riskuje aj odmietnutie. Ženy chcú okrem pravidelných nežností a diamantových náušníc počuť krásne vyznanie lásky, najmä počas zásnub.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokUpratovanie v domácnosti: Akú postupnosť zvoliť?
Ďalší článokRobte, to čo vás baví a budete sa cítiť omnoho lepšie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.