Chcete zviesť svojho partnera? Poradíme vám, ako na to!

zviest
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V každom vzťahu môže po čase  vzniknúť kríza. Záleží len od partnerov, či sa s ňou budú vedieť popasovať, alebo je to posledná bodka za ich doterajším životom. Ak sa neplánujete vzdať svojho partnera a chcete ho aj po rokoch spolužitia zviesť, mali by ste si prečítať naše rady.

Po rokoch spoločného bývania sa vytráca zo vzťahu iskra. Máte pocit, že váš priateľ alebo manžel už do vás nie je zaľúbený tak, ako na začiatku vzťahu? Omyl! Určite vás miluje rovnako, ak nie ešte viac. Len nemá potrebu vám každý deň kupovať darčekové koše, kyticu ruží, alebo luxusné krištáľové karafy.

Mohlo by vás zaujímať: Zábavná hra pre partnerov: Vyskúšajte ju aj vy!

Chutná večera pripravená s láskou

Ak už máte deti, chvíle vo dvojici si budete vychutnávať zriedkavejšie. Vyskúšajte si spraviť večer pri sviečkach. Zavolajte k deťom starých rodičov, poprípade ich k nim odvezte. Vyrazte si do luxusnej reštaurácie, poprípade mu prichystajte chutnú večeru aj doma. Ak ste dobrá gazdinka a kulinárske umenie máte v malíčku, bolo by zbytočné ísť do predraženého podniku. Domáce jedlo je predsa len domáce jedlo. A keď budete mať pri príprave jedla na sebe zvodné podväzkové pásy, váš muž bude úplne namäkko.

Mohlo by vás zaujímať: Ako si ženy predstavujú svoje zásnuby

Sebavedomá žena = spokojná žena

Ak chcete zvádzať svojho partnera, musíte byť v prvom rade spokojná sama so sebou. Pokiaľ nedokážete odhaliť svoje telo, pretože sa hanbíte za svoje nedostatky a len pri predstave, že si na seba dáte bodystocking, sa vám postavia chĺpky na rukách, iba ťažko dokážete zvádzať svojho milovaného. Buďte sebavedomá. Nehanbite sa za nič, pretože ani jedna žena nie je úplne dokonalá pre všetkých. Podstatné je, aby ste boli dokonalá pre seba a pre svojho drahého.

Svoju polovičku dokážete zviesť, keď sa budete starať o jeho blaho, budete mu prejavovať lásku a budete s ním tráviť maximum svojho voľného času. V neposlednom rade nesmiete zabúdať na komunikáciu, pretože práve komunikácia je základný pilier každého vzťahu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokRobte, to čo vás baví a budete sa cítiť omnoho lepšie
Ďalší článokChyby, ktorých sa dopúšťame pri kúpe nového nábytku
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.