Chyby, ktorých sa dopúšťame pri kúpe nového nábytku

chyby
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každá jedna z nás si dáva záležať na tom, aby do svojho príbytku vyberala len ten najkvalitnejší, moderný a zároveň cenovo dostupný nábytok. Pritom si však neuvedomujeme, že pri jeho hľadaní sa nesústreďujeme na to podstatné a namiesto toho si všímame hlúposti, ktorými by sme sa ani nemuseli zaoberať. Akých chýb sa teda dopúšťame, keď si hľadáme a vyberáme nábytok?

1. Sústredíme sa len na ceny

Prvou chybou, ktorú robíme je, že sa sústredíte len na ceny. Samozrejme, cena je dôležitá, to sa nebudeme škriepiť. Treba si však uvedomiť, že nie je najdôležitejšia. Nábytok si kupujete, aby vám vydržal a aby ste ho aspoň jedno nasledujúce desaťročie nemuseli vymieňať. Čo z toho, keď si kúpite lacný nábytok do spálne, ale po pár rokoch bude už nemoderný a čo je horšie, zničí sa? Radšej investujte do štýlového nábytku do spálne, obývačky a do iných miestností. Nebudú to zbytočne vyhodené peniaze do vzduchu.

2. Nezistíme si rozmer nábytku

Možno vám to príde ako samozrejmosť, ale čudovali by ste sa, koľko ľudí ani len netuší, aké rozmery nábytku do predsiene, obývačky, ale aj spálne potrebuje. Predtým, ako si akýkoľvek nábytok objednáte, majte na papieriku znázornené rozmery miestnosti, vďaka čomu si budete môcť vyhodnotiť, či vami vybraný nábytok sa do miestnosti aj naozaj zmestí.

3. Nespravíme si prieskum

Čo je to najhoršie, berieme hneď prvé, čo zbadáme. Okrem toho, že si na internete spravíte prieskum nábytkárstiev, poprezerajte si aj ponuky e-shopov, ktoré okrem vodeodolných vinylových podláh predávajú aj kvalitný drevený nábytok. Ľahko sa môže stať, že ten istý nábytok môže mať iný predajca výrazne lacnejší. Pozor si dávajte aj na to, či predajňa s nábytkom poskytuje aj odvoz.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokChcete zviesť svojho partnera? Poradíme vám, ako na to!
Ďalší článokNedokážete večer zaspať? Aj toto môže byť príčinou vašej nespavosti
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.