Pomôcky, ktoré zlepšia váš sexuálny život

sexuálny život
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ak vám to vo vzťahu už dlhšiu dobu nefunguje a uvedomujete si, že pokiaľ nespravíte nič, bude smerovať do zániku, mali by ste sa s partnerom dohodnúť na spôsobe, ako odvrátiť krízu a zlepšiť partnerský život. Sex je vo vzťahu nevyhnutný a ak ho budete zanedbávať, váš vzťah tým úplne pochováte. Tieto pomôcky, ktoré vám v riadkoch nižšie predstavíme, zlepšia sexuálny život vám i partnerovi.

Nafukovací muž alebo panna

Dalo by sa povedať, že taká klasická sexuálna pomôcka. Nafukovací muži sú tak, ako aj nafukovacie panny veľmi obľúbenou hračkou. Ak váš sexuálny život nie je taký, ako kedysi na začiatku vášho vzťahu, stačí, keď si vyberiete nafukovacieho muža, objednáte, zaplatíte a máte doma spoločníka, ktorý vám nikdy nepovie „nie“. Užijete si s ním veľké dobrodružstvo v prípade, že váš partner zrovna nemôže – je odcestovaný, pracovne zaneprázdnený. Možno si myslíte, že váš sexuálny život s partnerom bude ešte horší, ale mýlite sa. Ak si kúpite nafukovacieho muža, nabudíte sa a sex s partnerom si ešte viac užijete.

Erotická spoločenská hra

Nie sú to žiadne Monopoly ani iné spoločenské hry. Je to najpredávanejšia spoločenská hra pre dospelých, ktorú by partneri mali hrať len za zatvorenými dverami spálne. Ak vám to vo vzťahu škrípe, nájdite si obchod, kde predávajú takéto erotické spoločenské hry. Spestrite váš spoločný život práve takouto hrou a uvidíte, že akákoľvek kríza bude zažehnaná. Očakávajte pikantné úlohy a množstvo romantiky.

Venušine guličky

Ak túto prastarú erotickú pomôcku nepoznáte, je čas sa s ňou zoznámiť. Skladá sa z veľkých guličiek, v ktorých sa nachádzajú menšie. Tieto guličky sú spojené šnúrkou. Guličky sa zavádzajú do pošvy a pri chôdzi vám narážajú menšie guličky na steny väčších.

Navyše je dokázané, že táto pomôcka je aj zdraviu prospešná. Kúpte si klasické Venušine guličky a cíťte sa príjemne aj cestou do práce.

Ak váš sexuálny život nestojí za veľa, kúpte si niektorú z týchto erotických pomôcok a okoreňte váš vzťah. Uvidíte, že váš vzťah žiaden stereotyp nezničí.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokČo by nemalo chýbať ani vo vašej jedálni?
Ďalší článokSpôsob, ako sa čo najrýchlejšie naučiť cudzí jazyk
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.