Čo by nemalo chýbať ani vo vašej jedálni?

jedáleň
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Stretávame sa v nej s celou rodinou a vychutnávame si v nej s láskou pripravené jedlá. Častokrát usádzame návštevy práve do tejto miestnosti. Práve preto by sme si pri jej zariaďovaní mali dávať pozor hlavne na výber pohodlného sedenia, čiže jedálenských stoličiek. Viete ale, čo by vám v jedálni nemalo chýbať, aby ste sa v nej cítili príjemne?

Pevné drevené jedálenské stoličky a stôl 

Jedálenské stoličky a stôl sú samozrejmosť, ale aj tak si niekedy nevšímame stabilitu a kvalitu materiálu jedálenských stoličiek a stolov. Neodporúčame vám vyberať stoly a stoličky z drevotriesky a s nekvalitným čalúnením. Vyberajte si masívne jedálenské stoličky a masívnymi stolmi. Sú pevné, vyrobené len z toho najkvalitnejšieho dreva. Krásne zapasujú do moderne zariadených jedální. Výhodou týchto stolov je najmä ich stabilita a dlhá životnosť. Poslúžia vám dlhé roky a známky opotrebovanosti na nich nezbadáte ani po rokoch.

Odporúčame vám rozkladacie masívne jedálenské stoly. V čase sviatkov ako sú Vianoce a Veľká Noc oceníte možnosť rozloženia jedálenského stola.

Kvalitné osvetlenie jedálenského stola 

Jedálenská časť musí byť dobre osvetlená. Odporúčame vám dať si znížený strop s bodovými svetlami. Ak sa vám takéto moderné osvetlenie nepáči, vyberte si v predajni svietidiel dizajnovú visiacu lampu. Tá moderne zariadený priestor ešte viac skrášli.

Moderné osvetlenie spolu s pekným obdĺžnikovým kobercom bude dominovať jedálenskej časti.

Minimum dekorácií

Jedáleň nezahlcujte množstvom dekorácií. Stavte na jednoduchosť, minimalizmus, hygge štýl. Jedálenský stôl ozdobte moderným behúňom na stôl, jednoduchou vázou a sušenými/ čerstvými kvetmi. Jednoduché, čisté línie sú to pravé orechové aj pre váš jedálenský priestor. Čo sa týka nábytku, zamerajte sa hlavne na výber kvalitného stola a stoličiek. Zainvestujte aj do príborníka. Ten sa v poslednej dobe teší veľkej obľube a ak disponujete väčším priestorom v jedálni, určite si ho kúpte. Samozrejmosť je aj vinotéka.

Čo by nemalo chýbať vo vašej jedálni? Rozhodne by tam nemal chýbať pevný masívny nábytok, minimalistické dekorácie a hlavne kvalitné osvetlenie, ktoré navodí príjemnú atmosféru za každého počasia.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko zistíte, že máte doma muža, s ktorým strávite zvyšok svojho života?
Ďalší článokPomôcky, ktoré zlepšia váš sexuálny život
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.