Ako zistíte, že máte doma muža, s ktorým strávite zvyšok svojho života?

muž
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Keď si nájdeme nového partnera, vždy sa zamyslíme nad tým, či je práve tento partner ten vhodný pre nás. Chceli by sme vedieť, či s ním strávime zvyšok života, založíme si rodinu, kúpime si spoločné hniezdočko. Ako ale zistíte, že práve tento muž je ten pravý pre vás?

Je gentleman 

Muž, ktorý vám verejne vyznáva lásku; je vám ochotný dať svoje pánske sako, keď vám je zima a hovorí o vás len v tom najlepšom je pre vás ten pravý. Ak doma takéhoto partnera máte, nemusíte sa báť, váš vzťah má budúcnosť. Gentlemani akosi vymierajú a ak sa vám podarí natrafiť na takéhoto, držte sa ho ako kliešť. Takýto muži sú vzácni a vy by ste si ho mali o to viac vážiť.

Hovorí o spoločnej budúcnosti 

Muž, ktorý sám od seba načrtne tému spoločnej budúcnosti, je ten pravý pre vás. Ak máte spoločné záujmy, hodnoty a plány o budúcnosti sa zhodujú s tými vašimi, niet nad čím pochybovať. Je ten pravý pre vás! Niektorí muži sú akoby utrhnutí z reťaze a užívajú si život, ako keby mali čerstvých 18 a mladosť pred sebou. Nevyberajte si muža, ktorý si chce užívať život a rieši, aké pánske tenisky si kúpi nabudúce, ale vyberajte si muža, ktorý má búrlivé roky už sa sebou. Iba s takýmto mužom bude mať vzťah zmysel.

Ste pre neho bohyňou 

Každá z nás rieši nadbytočné kilogramy, ovísajúci tuk a celulitídu. Ak priateľ vidí vo vás aj napriek týmto nedokonalostiam bohyňu, je ten pravý. Na výzore nezáleží. Partner, s ktorým chcete stráviť zvyšok života, by nemal riešiť váš výzor a mal by vás mať rád takú, aká ste. Nikdy nechudnite kvôli partnerovi a nikdy nemeňte svoje hodnoty kvôli niekomu. Váš partner vás musí prijať takú, aká ste. Ak vás nechce prijať, zjavne tento vzťah nebude mať zmysel a čím skôr ho ukončíte, tým lepšie pre vás. Toto všetko platí aj v opačnom prípade. Ak vášho partnera trápi malá veľkosť jeho prirodzenia, podporte ho a nesmejte sa mu za to. Môže podstúpiť zväčšenie penisu alebo môže vyskúšať cviky na zväčšenie penisu. Určite ho však neponižujte pre jeho „nedokonalosti“.

Ak je váš partner gentleman, hovorí o vašej spoločnej budúcnosti a vidí vo vás bohyňu, máte toho najdokonalejšieho partnera pod slnkom.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článok3 veci, ktoré by ste si rozhodne nemali zabudnúť so sebou vziať na dovolenku k moru
Ďalší článokČo by nemalo chýbať ani vo vašej jedálni?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.