3 veci, ktoré by ste si rozhodne nemali zabudnúť so sebou vziať na dovolenku k moru

dovolenka k moru
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Dovolenková hystéria sa pomaly, ale isto začala a aj vy už odpočítavate dni do odletu do dovolenkovej destinácie? Ak sa vám dovolenka blíži raketovým tempom, skôr, ako sa začnete baliť, mali by ste si prečítať náš krátky, ale zato veľmi dôležitý článok. Poradíme vám, čo by ste si rozhodne nemali zabudnúť zobrať na dovolenku.

1. Ruksak 

Príde vám zvláštne brať si na dovolenku ruksak? Ak áno, zamyslite sa nad tým, do čoho si dáte osobné doklady, tekutiny a malú maškrtu, ak pôjdete na prechádzku do najbližšieho mesta alebo na fakultatívny výlet? Určite toto všetko nebudete tlačiť do malej kabelky a pravdepodobne si so sebou budete musieť vziať igelitovú alebo látkovú tašku. Ak so sebou budete mať napríklad dámsky kožený ruksak, všetko zabalíte do neho a nebudete ovešaná ako vianočný stromček. Kožený ruksak práve preto, lebo je pevnejší ako látkový a vydrží vám oveľa dlhšie.

2. Pokrývka hlavy 

Do vašich veľkých cestovných kufrov si nezabudnite pribaliť ani pokrývky hlavy pre každého člena rodiny. Malým deťom vezmite detské šatky a klobúčiky a vám kvalitnú šiltovku alebo slamený klobúk. Treba sa chrániť pred silnými slnečnými lúčmi a v prvom rade by ste mali myslieť najmä na svoje deti. Veľké slamené klobúky do kufrov asi nedáte. Radšej si ich vezmite so sebou do lietadla.

3. Elegantné šaty

Väčšina z vás sa chce na dovolenke cítiť pohodlne a preto si berie čo najpohodlnejšie a na dotyk príjemné oblečenie. Nezabúdajte si však do batožiny pribaliť elegantnejšie šaty. Využijete ich na špeciálny tematický večer pri živej hudbe, ale aj na romantickú večeru pri západe slnka.

Odporúčame vám dávať si ich bokom od ostatného oblečenia – najlepšie tam, kde sa vám nepokrčia. K týmto šatám si pribaľte aj farebné náhrdelníky a náramky.

Užite si letnú dovolenku pri mori a nezabúdajte si vziať aj tieto veci. Nezabúdajte ale, že netreba si brať celý šatník, ale len ľahko kombinovateľné oblečenie.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNajväčší ničitelia zdravia: Tomuto sa radšej vyhnite!
Ďalší článokAko zistíte, že máte doma muža, s ktorým strávite zvyšok svojho života?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.