Vianoce a priberanie: S týmito tipmi sa ho už nemusíte báť

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Sviatky pokoja, lásky, darčekov a najmä vynikajúceho jedla sa už blížia míľovými krokmi a s nimi aj strach o našu váhu. Ako prežiť Vianoce bez toho, aby ste si museli povoliť opasok alebo kúpiť o číslo väčšie nohavice? Tu je niekoľko jednoduchých rád, ktoré vám doslova zachránia váš osí pás.

Prechádzka

Aj malá prechádzka vám môže pomôcť cítiť sa o čosi lepšie a zdravšie. Prejdite sa počas prvých dvoch sviatkov vianočných cez mesto na návštevu k vaším blízkym či priateľom, namiesto auta využite vlastné nohy. Aj keď vás ani trochu neláka ísť do tej treskúcej zimy, ten pocit, keď sa vrátite späť, bude stáť jednoznačne za to!

Jedzte menšie porcie

Nemusíte si odoprieť všetko dobré, čo sa u vás doma napečie. Doprajte si potechu na jazyku i v duši, ale s mierou. Vezmite si menší tanier, dajte si 5 koláčov namiesto 10 a uvidíte, že budete mať zo seba hneď lepší pocit. Stanovte si cieľ, že kým neprejdú sviatky nezjete zo stromčeka ani jednu sladkosť a pokúste sa to dodržať.

Pitný režim

Nezabúdajte dodržiavať pitný režim, ale nemyslia sa tým malinovky či alkohol, ale čistá voda. Najlepšia je odstáta, pretože z nej už vyprchal chlór. Ak máte problém vypiť za deň 2,5 litra vody, napustite si ráno do fľaše povedzme 1,5 litra a celý deň ju po troche pite. Budete mať dostatok tekutín a zároveň budete vedieť, koľko ste toho približne už vypili.

Zázvor a iné dobroty

Zázrak menom zázvor príjemne zahreje, vyženie z vás všetky bacily a hlavne zrýchli metabolizmus. Počas sviatkov využite sezónne ovocie ako mandarínky či sušené jablká. Tieto dobroty z vášho stola budú miznúť ani neviete ako a čo je hlavné, môžete ich zjesť koľko len chcete.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNajočakávanejšie fantasy tohto roka. Štvrté krídlo
Ďalší článokO šoubiznise, celebritách, úspechu a televíznej šou. Talent od Jara Slávika
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.