Ako byť bez neho a nezblázniť sa!

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Poznáte ten pocit, keď váš partner odíde na pracovnú cestu na dva týždne či mesiac a z vás sa stáva rožok, ktorý je každým dňom tvrdší a nechutnejší? Cítili ste sa už niekedy ako ryba, ktorej vypúšťajú akvárium?

Každým dňom ste boli nervóznejšia, zvláštnejšia a horšia? Valili sa ešte popritom na vás každodenné povinnosti, ktoré vám predtým v prítomnosti vášho partnera pripadali zvládnuteľné a teraz z vás vysávajú všetku energiu? Bojujte s tým! Stačí vám toto!

Zmeňte pohľad na veci!

Prídete do práce, kolegyne na vás zízajú a chodia za vami s každým problémom? Otravujú vás, že ste zle založili včera zložku do kartotéky alebo vám frflú na to, že by ste mali robiť kvalitnejšiu prácu? Vás to vytočí tak, že by ste ich najradšej vtiahli do vysávača? Pokúste sa najskôr upokojiť. Vedeli ste o tom, že hádkami alebo hnevom nič nevyriešite? Mýtus alebo pravda? Skôr polopravda. Ak vás v práci vytáčajú, rozčuľujú, neopätujte im to. Usmejte sa a pohoďte si v mysli rukou. Viete, že hádky nič neriešia a ak ste urobili naozaj chybu, uznajte si ju. No ak vaši kolegovia idú proti vám len z trucu alebo z nejakej inej pohnútky, vyjadrite svoj názor. Zaručene vám to pomôže. Nebojte sa, nie ste len frustrovaná z odchodu vášho milého. Neutiahnite sa len preto, že si nahovárate svoju depresiu z jeho neprítomnosti. Partner vám síce chýba, ale vy s tým predsa  bojujete.

Bojujte pohybom!

Cítite sa nebodaj ako otrávená muchotrávka, ktorá každého svojou negatívnou energiou iba odpudí? Partner je preč dlhšie než dva týždne a vy strácate akúkoľvek silu? Nepomáhajú vám dychové cvičenia, dokonca nezabralo ani to, že ste si nabrali maximum práce i povinností? Začnite sa hýbať! Namiesto výťahov začnite používať schody, prihláste sa na jogu alebo si zabehnite tri kolečka okolo domu! Vyplavia sa endorfíny šťastia a vy budete naberať pozitívnu energiu. A keď sa váš partner vráti, budete vyzerať sviežo a spokojnejšie. Zaručene budete na neho pôsobiť lepšie, akoby vás našiel vyžierať chladničku a zadok by ste mali väčší než jeho najväčší kufor!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokTip na beauty raňajky: My Payot Jour Geleé!
Ďalší článokHranica medzi láskou a nenávisťou je naozaj tenká
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.