Je Valentín a ste single? Neutápajte sa v slzách, užite si super deň!

Valentín
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vianočný ošiaľ sa pominul a televízne reklamy nám pripomínajú, že sa blíži opäť niečo veľké – Valentín. Zadané žienky pobehujú po obchodoch a vyberajú ten najlepší darček, z ktorého ich drahý padne na zadok.

Ale čo my nezadané a Valentín? Verte mi, že aj my si môžeme sviatok všetkých zaľúbených užiť ako ešte nikdy predtým. Sledujte ako:

Kto nič nečaká, nie je sklamaný

Povedzme si pravdu baby, koľkokrát sme už boli sklamané, že večer nevyšiel podľa našich predstáv? V kúpeľni sme strávili dlhé hodiny prípravami, správne šaty sme vyberali minimálne týždeň a nakoniec nič z toho? Keď ste single, takéto trápenia nepoznáte. Môžete si v pokoji vyložiť nohy na stôl, do rúk vziať obrovskú misku pukancov a pozerať váš obľúbený film v rozprávkovom pyžamku.

Môže vás zaujímať:
Je single život až taký zlý?

Už žiadne šoky pre vašu peňaženku

Poznáte to, keď ste vo vzťahu s niekým, na kom vám neskutočne záleží, ste schopná minúť aj celý majetok, len aby ste svoju polovičku potešili niečím pekným. Zvyšok mesiaca potom žijete na suchých rožkoch a s ťažkým srdcom odpočítavate dni do ďalšej výplaty. Ak ste sama, nič podobné nemusíte zažívať. Peniaze, ktoré ušetríte si môžete odložiť do pokladničky napríklad na vašu vášeň – cestovanie.

Babská jazda nadovšetko

Namiesto večere pri sviečkach môžete tento deň stráviť s najlepšími kamoškami. Či už to bude návšteva divadla, kina alebo vychýreného klubu, poriadna zábava je zaručená. A ktovie, možno práve tam nájdete muža svojich snov.

Deň ako stvorený pre vás

Rozmaznávajte sa. Navštívte kozmetičku, kaderníčku či veľké nákupné centrum. Užite si voľný deň tak, ako sa to páči vám a nie nejakému mužovi. Doprajte si všetko, na čo ste doteraz nemali čas. Uvidíte, budete žiariť!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokValentín: 5 vecí, ktoré by nemali chýbať v tento deň
Ďalší článokKomédia Láska hory prenáša prichádza s prvou ukážkou
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.