Valentín: 5 vecí, ktoré by nemali chýbať v tento deň

valentin
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ešte neviete čo pripravíte pre svoju polovičku na Valentína? Romantika, dobré jedlo, kino, sexi čipky či sladké potešenie… Ak ani tento rok opäť neviete, čo vymyslieť, stavte na starú dobrú klasiku. My vám prinášame 5 vecí, ktoré rozhodne v deň zaľúbených nemôžu chýbať!

Opäť je tu Valentín – sviatok všetkých zamilovaných. Toto by vám tento deň rozhodne nemalo chýbať:

1. Láska

Samozrejme, že to je základ pravého a zdravého vzťahu. Bez nej to veľmi nepôjde, aj keď partnerovi znesiete modré z neba, darujete mu kyticu ruží alebo pripravíte romantickú večeru. Znamená oveľa viac ako len to, že sa vám niekto veľmi páči. Mala by v nej byť zahrnutá náklonnosť, uznanie druhého, uspokojovanie základných emocionálnych potrieb, vzájomnosť, záväzok, zdieľanie emócií a pocitov, vášeň či starostlivosť.

2. Čokoláda

Kedysi sa nazývala „potrava pre dušu“ a ľudia si ju kupovali v lekárni. Dnes by však bolo asi veľmi čudné, keby ste pani v lekárni zahlásili: „Jednu veľkú orieškovú“. No ako sladké prekvapenie v podobe malého čoko-srdiečka ešte nikomu neublížilo. Práve naopak, takýto darček je skvelý na nervy, sústredenie, zabrzdí krvný tlak a pre ženy pôsobí ako balzam.

3. Šampanské

Na navodenie príjemnej a uvoľnenej atmosféry je šampus tá pravá voľba! Asi každý dobre pozná kombináciu opojných bubliniek s jahodami. Podľa odborníkov však jahody nie sú práve vhodnými kandidátkami. Milovníci vín k nemu skôr odporúčajú horkú čokoládu. Na zdravie!

4. Vaňa

Ak máte k dispozícií veľkú vaňu, máte vyhraté! No nemali by ste však miešať bod číslo 3 s bodom číslo 4. Horúci kúpeľ totiž prekrvuje organizmus a pridaný alkohol môže toto prekrvenie ešte zvýšiť. Kombinácia – šampanské a vaňa vyvoláva bolesti hlavy. Podľa lekárov môže až spôsobiť mŕtvicu. Tak si ho radšej doprajte ešte pred tým, ako vyletí štupeľ z fľaše.

5. Vonné oleje a masáž

Darujte si vzájomnú partnerskú masáž. Nič nie je príjemnejšie ako masáž od milovanej osoby. Vonné oleje dokonalo prevoňajú a uvoľnia.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZábavné príhody nedokonalej matky. Drž sa!
Ďalší článokJe Valentín a ste single? Neutápajte sa v slzách, užite si super deň!
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.