Chcete ho naspäť? Zmeňte toto a zaručene budete úspešná!

chcete ho naspäť?
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Opustil vás priateľ alebo ste práve podpísali rozvodové papiere? Vy už tretí mesiac plávate v sopľavých vreckovkách a slzné kanáliky sú stále zapnuté? Pokúšali ste prekonať rozchod či rozvod, ktorý ste nechceli? Dokonca ste zmenili mesto, krajinu či sa presťahovali na iný svetadiel? Stále to nepomáha a vám sa dňom a nocou sníva ten istý sen, že žiaden rozchod nebol? Chcete ho naspäť?

Ak áno, máte problém. Stále milujete svojho bývalého! Nikto však netvrdí, že je to neriešiteľný problém. Možno ste naozaj prišli o lásku svojho života a viete načo nesmiete zabúdať? Boj za lásku je najsilnejší boj, ktorý môžeme rozpútať.

Bojujte za lásku!

Má váš bývalý nejakú novú priateľku alebo je stále sám i niekoľko mesiacov po rozchode či rozvode? Ak nemá, chytajte sa lana, možno vás niekto vytiahne z bahna konečne na súš. Nebojte sa, možno sa budete cítiť ako veľryba, ktorú nie a nie vytiahnuť, ale ak aj vy zaberiete, budete sa cítiť ako malá kreveta!

Čo robiť a ako ho dostať späť?

Ako ste zbalili vášho bývalého? Diskotéka či rande na slepo alebo to bol kamarát kamarátovho kamaráta? Na tom nezáleží. Jednoducho sa vyvarujte tomu, čo fungovalo predtým. Začnite inak. Stretávate bývalého v obchode, v škole, v meste alebo len tak bežne v parku? Skúste s ním zažiť niečo nové! Hoďte sa mu do náručia alebo spravte niečo bláznivé, čo ste dovtedy neurobili. Možno vzbudíte v ňom výsmech a možno ho pobavíte. A viete, čo je najlepší liek? Smiech! Pokúste sa spraviť život s vami zábavnejším a krajším. Je to len na vás. Veď predsa vy viete, že ho chcete späť ak bojujte!

Nesnažte sa vrátiť váš vzťah do podoby, ktorú mal pred rozchodom!

V poslednom rade nesmiete zabudnúť nato, že váš vzťah nemôže byť už rovnaký ako predtým! Snažte sa do neho vložiť to, čo v ňom predtým chýbalo. Nenapĺňajte ho hádkami, ale skôr sa zamerajte na niečo prospešnejšie pre vzťah. To už je len na vás, čo to bude. Vy poznáte seba a aj vášho bývalého. Len vy viete prísť nato, čo by vás mohlo zachrániť. Do toho! Bojujte za lásku!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSedem listov: Príbeh, ktorý sa dotkne vášho srdca
Ďalší článokPlánujete modernizáciu kuchyne? Toto by vám v nej nemalo chýbať!
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.