Plánujete modernizáciu kuchyne? Toto by vám v nej nemalo chýbať!

modernizáciu kuchyne
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Kuchyňa je miesto, kde pripravujeme jedlá a vo väčšine prípadov ich aj konzumujeme. Pri jej zariaďovaní si dávame záležať na kvalite materiálu kuchynskej linky, výberu modernej podlahy, výberu pekných obkladov a výberu kvalitných spotrebičov. Ak plánujete modernizáciu kuchyne, čo by vám v nej nemalo chýbať?

Pustite sa na modernizáciu kuchyne…

Zásuvkové systémy

Súčasťou moderných kuchynských liniek sú aj kvalitné zásuvky. Aby ale zásuvky boli dostupné a nezadrhávali sa, je potrebné použiť kvalitné zásuvkové systémy, ktoré aj pri pravidelnom používaní pracujú tak, ako by mali. Zásuvkové systémy umožňujú otváranie a zatváranie zásuviek a ak nechceme mať problém dostať sa k obsahu zásuviek, pri navrhovaní kuchynskej linky by sme mali vyberať kvalitné značkové zásuvkové systémy.

Výklopné zásuvky

Zásuvky nesmú chýbať v každej kuchyni. Umožňujú nám zapojiť ktorýkoľvek spotrebič a následne ho používať. Ak ale klasické zásuvky nepreferujete, uprednostnite praktické výklopné zásuvky. Výklopné zásuvky je možné zakomponovať aj do pracovnej dosky podobne ako výsuvné zásuvky.

Sú praktické a výrazne vám uľahčujú zapájanie jednotlivých spotrebičov potrebných na prípravu jedál.

Stojan s koreničkami

Do rustikálne ladenej obývačky odporúčame dávať skôr drevený stojany s koreničkami. Do modernej kuchynskej linky (bielej, sivej, čiernej hladkej lesklej) uprednostňujte skôr moderné stojany z nerezovej ocele. Praktické usporiadanie koreničiek na jednom mieste, ktoré bude zároveň prehľadné, vám zjednoduší prípravu jedál a zároveň vám krásne bude ladiť s novou kuchynskou linkou.

Stojan/ vešiak na bylinkami

Bylinky sú veľmi dôležitými súčasťami jedál a práve teraz, kedy je možnosť pestovať si čerstvé bylinky priamo v kuchyni, to treba využiť. Kúpte si stojan na bylinky. Môžete závesný, alebo to môžu byť samozavlažovacie kvetináče, ktoré môžete položiť na pracovnú dosku v kuchyni. Bylinková záhrada v kuchyni? Prečo nie!

Ak nemáte priestor, môžete si kúpiť vešiak na bylinky.

Zdroj obrázka:

Autor: Beyond Time  / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokChcete ho naspäť? Zmeňte toto a zaručene budete úspešná!
Ďalší článokNemáte kanalizačnú prípojku a máte problémy s polievaním záhrady?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.