Vytvorte svojim deťom kvalitné podmienky na učenie

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každý rodič sa snaží urobiť všetko pre to, aby sa malo jeho dieťa čo najlepšie. Niekedy to však so starostlivosťou preháňa. Doslova mu chodí za zadkom a napráva chyby, ktoré dieťa urobilo a urobí.

Niekedy však rodičia zabúdajú na to, že nie je potrebné naprávať chyby dieťaťa a kontrolovať každý jeden jeho krok, ale je potrebné vytvoriť mu dobré podmienky na spanie, hranie a učenie sa. Práve to posledné menované rodičia zanedbávajú azda najviac. Kúpia im kvalitný matrac, posteľ, nové hračky, ale akosi zabúdajú, že dieťa potrebuje aj dobré pomôcky a nábytok na učenie sa.

Vytvorte svojim deťom kvalitné podmienky na učenie. Začnite výberom kvalitného stola.

Výškovo nastaviteľné stoly 

Ako už z názvu vyplýva, umožnia vám nastaviť výšku pracovnej plochy podľa vašej výšky a aj výšky dieťaťa. Ak už máte odrastené dieťa, namiesto detských rastúcich stolov zainvestujte do dobrých výškovo nastaviteľných stolov, ktoré myslia na zdravie chrbtice vášho dospievajúceho dieťaťa. Sú vhodné aj do kancelárskych priestorov a pomáhajú pretvárať obyčajné kancelárske priestory na ergonomické kancelárske priestory.

Rastúce stoličky 

Väčším deťom kupujte kancelárske kreslá ergonomického charakteru. Menším zase kvalitné modely rastúcich stoličiek, ktoré rastú s vašim dieťaťom. Určite by sa vám nepáčilo, keby ste museli každý rok kupovať novú stoličku pre vaše dieťa.

Rastúce stoličky majú výhodu v tom, že výšku sedacej časti môžete prispôsobiť aktuálnej výške vášho potomka. Podporujú zdravý vývoj chrbtice vášho dieťaťa a sú vyrábané s dôrazom na ergonómiu.

Kvalitné osvetlenie

 Okrem kvalitného stola a stoličky nezabúdajte na kvalitné osvetlenie. Osvetlená by mala byť najmä časť pracovnej dosky, kde si vaše dieťa robí domáce úlohy a učí sa. Ak má vaše dieťa pred sebou náročnú písomku, poprípade ho čaká náročná príprava na monitor z matematiky, potrebuje dobré osvetlenie, ktoré ho bude motivovať k učeniu.

Vytvorte svojim deťom kvalitné podmienky na učenie a začnite kúpou kvalitného stola, stoličky a kvalitného osvetlenia študijnej časti detskej izby.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko si zútulniť byt ešte pred príchodom zimy? Poradíme vám pár fantastických trikov
Ďalší článokHistorická romanca Kliatba v novom vydaní
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.