Začnite s prípravou Silvestra v predstihu

silvester v predstihu
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj keď väčšina z vás si užíva ešte čas letných dovoleniek, viacerí z vás už aspoň premýšľali, kam by tento rok išli na Silvestra.

Ak ste veľká partia a stretávate sa každý rok v tomto termíne, s dohadovaním nebudete mať problémy. Ak ale niektorým známym zamestnanie neumožňuje nahlásiť si dovolenky už teraz, dohadovanie tejto akcie sa môže skomplikovať. Začnite s prípravou Silvestra v predstihu.

Zabezpečenie zábavnej pyrotechniky

Ak máte záujem o vlastný ohňostroj, už teraz si spravte prieskum v zábavnej pyrotechnike, aby ste vedeli, ktorú zábavnú pyrotechniku si pred Silvestrom vybrať. Nákup zábavnej pyrotechniky však môžete realizovať už teraz. Budete mať podstatne väčší výber kvalitnej zábavnej pyrotechniky.

Pri výbere klaďte dôraz predovšetkým na bezpečnosť zúčastnených a bezpečnosť nehnuteľnosti, v ktorej budete tráviť posledné hodiny starého roka. A nezabúdajte, vždy sa riaďte podľa návodu!

Rezervácia ubytovania

Môže sa stať, že už ani teraz nezoženiete voľné miesto v priestoroch, ktoré by ste si želali. Ak máte vyhliadnuté ubytovanie a majú tam ešte voľno, neváhajte s rezerváciou. Termín je jeden, ubytovacie zariadenie jedno a môže sa stať, že vám rezerváciu vyfúkne niekto iný. Rezervácia ubytovania na Silvestra sa odporúča teraz cez leto, niekedy však aj skôr. Ak si neplánujete vziať vlastnú zábavnú pyrotechniku, informujte sa, či v blízkosti daného ubytovacieho zariadenia, ktoré si plánujete zarezervovať, máte možnosť vidieť pekný ohňostroj. Silvester a oslava nového roka by bez ohňostroja nemohli byť.

Dostatok miesta na spanie

Ak chodievate s partiou a ste slobodní, s miestom na spanie to vyriešite po svojom. Ak ale plánujete brať so sebou aj deti, informujte sa o miestach na spanie. Všímajte si, v akom stave sú a či je ich dostatok, aby sa všetci účastníci tejto akcie dobre vyspali.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko ochrániť svoje auto pred zlodejmi
Ďalší článokŽena oslávila 107. narodeniny. Jej tajný recept na dlhovekosť je, že sa nikdy nevydala
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.