Ako ochrániť svoje auto pred zlodejmi

ako ochranit auto pred zlodejmi
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V posledných rokoch sa autá kradnú vo veľkom, preto je prirodzené, že majitelia nových automobilov majú strach o svoj nový automobil. Snažia sa chrániť svoje auto, no niektorí sú na zlodejoch prikrátki a o auto aj tak prídu.

Ako si ale chrániť svoje auto pred zlodejmi, aby ste oň neprišli?

Investujte do kvalitnejšieho alarmu

Aj keď majú autá kvalitné autoalarmy, viacerí zlodeji už prišli na to, ako sa do áut dostať. Odporúčame vám preto investovať do kvalitnejšieho alarmu do auta. Jedným z predajcov kvalitných autoalarmov je aj Pandora Alarm. Bezpečnostný systém od tejto značky vám prináša neprekonateľné zabezpečenie, senzor pohybu, diaľkový štart, sledovanie množstva paliva a dokonca aj sledovanie teploty interiéru.

Kontrolujte si okná

Odchádzate od auta a nie ste si istá, či ste si zatvorila okná? Len maličká škáročka môže pomôcť zlodejom dostať sa dovnútra vášho auta, preto nepodceňujte situáciu a vždy pred odchodom auta (predtým, ako auto zamknete) si skontrolujte, či máte zavreté okná.

Nenechávajte nič cenného na sedačkách

Aby ste predišli vlámaniu a následnému odcudzeniu auta, nikdy nenechávajte nič cenného na sedačkách. Vždy keď sa chystáte čo i len na chvíľku opustiť auto, všetky cenné veci schovajte do kufra. Zlodejov ani len nenapadne vlámať sa vám do auta.

Medzi cennosti radíme predovšetkým kabelky, dôležité dokumenty, notebooky, smartfóny, tablety, ale aj peňaženku a doklady. Zabezpečenie auta proti krádeži bude po dodržiavaní týchto rád kompletné.

Skontrolujte všetky dvere

Okrem okien nezabúdate vždy po zamknutí auta skontrolovať všetky dvere, vrátane kufra. Môže sa stať, že vám niektoré dvere nezamkne, preto je potrebné si to kontrolovať, aby ste predišli nepríjemnostiam.

Ak sa budete držať týchto rád, eliminujete riziko ukradnutia a vlámania. Nikto vám nezaručí 100% ochranu ako kvalitný alarm, resp. bezpečnostný systém, ktorý zamedzí zlodejom vstup do motorového vozidla.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokSlnovrat: Desivý horor zo sveta starodávnych obradov
Ďalší článokZačnite s prípravou Silvestra v predstihu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.