Čoho sa ženy boja, keď ich muž požiada o ruku?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Celý život na to čakáme a keď to príde, začneme panikáriť. Zasnúbenie je významná udalosť v živote každej ženy a keď to najmenej čakáme, stane sa to. Viete ale, že niektoré ženy majú strach z toho, že ich muž požiada o ruku? Znie to zvláštne, ale je to tak. Čoho sa najviac boja?

Boja sa, že nebudú môcť chodiť s kamarátkami na párty

Viaceré ženy si myslia, že akonáhle im partner navlečie na prst svadobnú obrúčku, budú mať zakázané chodiť s kamarátkami na rôzne párty. Vôbec to tak ale nemusí byť. Samozrejme, že po diskotékach, kde chodia väčšinou nezadané ženy a muži asi chodiť nebudete, ale prečo by ste nemohli zájsť s kamarátkami na drink do obľúbenej kaviarne? Manželstvo nie je väzenie a vždy si to pripomeňte, keby ste mali chuť zrieknuť sa všetkých svojich záľub. Musíte poznať mieru a musíte si uvedomiť, čo je vhodné a čo naopak nie je vhodné.

Boja sa, že sa stanú ženami v domácnosti a nebudú mať čas na seba

Dnešné mladé ženy odkladajú založenie rodiny, dokážu si zarobiť samy na seba a nechcú byť závislé od partnerov. Z tohto dôvodu ženy váhajú nad manželstvom a dávajú najavo svoje obavy. Boja sa, že sa stanú ženami v domácnosti a že jedinou ich povinnosťou bude starostlivosť o domácnosť a o potomkov a namiesto toho, aby riešili, akú kabelku značky Desigual si vyberú, budú riešiť, ktorého hojdacieho koníka kúpiť svojmu dieťatku. O rodinu a domácnosť sa musíte postarať, to je pravda. Neznamená to však, že si nebudete môcť dopriať čas len pre seba. Ak máte dobrú mamu, svokru a partnera, ktorý sa vám o deti postarajú, čas pre seba si dopriať budete môcť naozaj kedykoľvek.

Nakoniec bude všetko dobré

Život po svadbe sa zmení. Už si nebude môcť hocikedy kúpiť diamantové prstene z bieleho zlata, pretože budú aj oveľa dôležitejšie veci, ktoré budete potrebovať. Budete však mať pri sebe partnera, ktorý vás bude milovať, podporovať a kedykoľvek, nech už sa stane čokoľvek, budete sa môcť na neho obrátiť. Sú oveľa dôležitejšie veci ako zábava. Mať partnera, ktorý vás má rád takú, aká ste, nevyvážite ani tonou zlata.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokČo všetko vám môže skomplikovať rannú cestu do práce práve teraz v zime?
Ďalší článokChodievate z práce unavené? Osvojte si tieto návyky a hneď sa budete cítiť lepšie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.