Čoho sa ženy boja, keď ich muž požiada o ruku?

Celý život na to čakáme a keď to príde, začneme panikáriť. Zasnúbenie je významná udalosť v živote každej ženy a keď to najmenej čakáme, stane sa to. Viete ale, že niektoré ženy majú strach z toho, že ich muž požiada o ruku? Znie to zvláštne, ale je to tak. Čoho sa najviac boja?

Boja sa, že nebudú môcť chodiť s kamarátkami na párty

Viaceré ženy si myslia, že akonáhle im partner navlečie na prst svadobnú obrúčku, budú mať zakázané chodiť s kamarátkami na rôzne párty. Vôbec to tak ale nemusí byť. Samozrejme, že po diskotékach, kde chodia väčšinou nezadané ženy a muži asi chodiť nebudete, ale prečo by ste nemohli zájsť s kamarátkami na drink do obľúbenej kaviarne? Manželstvo nie je väzenie a vždy si to pripomeňte, keby ste mali chuť zrieknuť sa všetkých svojich záľub. Musíte poznať mieru a musíte si uvedomiť, čo je vhodné a čo naopak nie je vhodné.

Boja sa, že sa stanú ženami v domácnosti a nebudú mať čas na seba

Dnešné mladé ženy odkladajú založenie rodiny, dokážu si zarobiť samy na seba a nechcú byť závislé od partnerov. Z tohto dôvodu ženy váhajú nad manželstvom a dávajú najavo svoje obavy. Boja sa, že sa stanú ženami v domácnosti a že jedinou ich povinnosťou bude starostlivosť o domácnosť a o potomkov a namiesto toho, aby riešili, akú kabelku značky Desigual si vyberú, budú riešiť, ktorého hojdacieho koníka kúpiť svojmu dieťatku. O rodinu a domácnosť sa musíte postarať, to je pravda. Neznamená to však, že si nebudete môcť dopriať čas len pre seba. Ak máte dobrú mamu, svokru a partnera, ktorý sa vám o deti postarajú, čas pre seba si dopriať budete môcť naozaj kedykoľvek.

Nakoniec bude všetko dobré

Život po svadbe sa zmení. Už si nebude môcť hocikedy kúpiť diamantové prstene z bieleho zlata, pretože budú aj oveľa dôležitejšie veci, ktoré budete potrebovať. Budete však mať pri sebe partnera, ktorý vás bude milovať, podporovať a kedykoľvek, nech už sa stane čokoľvek, budete sa môcť na neho obrátiť. Sú oveľa dôležitejšie veci ako zábava. Mať partnera, ktorý vás má rád takú, aká ste, nevyvážite ani tonou zlata.

  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokČo všetko vám môže skomplikovať rannú cestu do práce práve teraz v zime?
Ďalší článokChodievate z práce unavené? Osvojte si tieto návyky a hneď sa budete cítiť lepšie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.