Zábavné príhody nedokonalej matky. Drž sa!

Ako sa stať skvelým rodičom? Vyhnúť sa omylom, zachovať si za každých okolností chladnú hlavu a bezodnú trpezlivosť a mať vždy upratané?
Kristina Kuzmič vie, že to je rodičovská utópia. Svetoznáma influencerka, ktorá má len na Facebooku takmer 3 milióny fanúšikov a na Instagrame ďalších 500-tisíc followerov napísala motivačné a zábavné čítanie o rodičovstve, každodennom zápasení s problémami a pochybnosťami spojenými s výchovou detí.
Volá sa Drž sa!

Kristina vo svojich videách a teraz i v knižnej podobe ponúka rady a povzbudenie pre ženy, ktoré čelia neustálemu tlaku okolia i nárokom, aké na seba často kladú samy. Vychádza z vlastných neľahkých skúseností a dotýka sa rôznych tém spojených nielen s rodičovstvom, ale i s osobným a pracovným životom.

Pozrite si video Kristiny Kuzmič:

Existuje pomenovanie pre to, keď veci nevychádzajú tak, ako by ste chceli – „život“.
„Moji diváci ma poznajú ako „vtipnú mamu“, mamu, ktorá nachádza humor v každej škáre materstva a pritom sa napcháva čokoládovými koláčikmi a pije kávu priamo z kanvice,“ píše Kristina vo svojej knihe. „Zbožňujem humor. Potrebujem ho. Pasovať sa so životom bez humoru je ako jesť polievku vidličkou. Jasné, v konečnom dôsledku do seba dostanete trochu živín, ale prídete o toľko dobroty! Kým som sa však dokázala naučiť smiať z toho, že som mama, čo v sebe našla dosť odvahy popasovať sa so zložitými životnými výzvami, potrebovala som čosi oveľa nevyhnutnejšie a zásadnejšie než humor: nádej.“

Kristina Kuzmič rozpráva príbehy, smeje sa na sebe, svojich pádoch, vychutnáva si svoje úspechy. Je nenútená, hravá, dobre sa číta a pobaví vás.
Ale čo je najdôležitejšie – možno vás inšpiruje a nakopne. Aj ona bola na dne, nevyzeralo to ružovo, no neutápala sa v slzách a trápení. Zdvihla hlavu, nahodila úsmev a kráčala.

Drž sa! z vydavateľstva Ikar je knižná paródia, komédia o jednej obyčajnej žene-matke, ktorá sa dokázala otriasť z porážok a neúspechov. Veľmi osviežujúce čítanie pre každú mamu, ktorá má malé deti a myslí si, že je v tých najväčších s…ách. Toto sú jej skutočné príhody a zážitky, láskavé, uletené, srdečné a zábavné.
Cesta od depky a nízkeho sebavedomia k láske k životu. K tomu, ako si ho užívať, vychutnávať a brať (i dávať) maximum.

Kristina Kuzmič pochádza z Chorvátska, odkiaľ pre vojnový konflikt emigrovala do Ameriky. Po rozvode sama čelila rodičovským výzvam, finančným problémom a depresii. Vlastné skúsenosti pretavila do povzbudivých vtipných videí, ktoré na sociálnych sieťach získali vysokú sledovanosť. Drž sa! je jej prvá kniha, ktorá sa v roku 2020 dostala na zoznam bestsellerov magazínu Publishers Weekly.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.