Vyrobte mu originálny darček, na ktorý nezabudne!

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Spoločná fotka v srdiečkovom rámčeku, romantický pobyt v hoteli či hodinky na pamiatku sú určite fajn. Skúste mu však darovať viac ako vec alebo zážitok. Darujte mu vaše spoločné spomienky!

Tento darček si vyžaduje viac ako plnú peňaženku. Bude vás totiž stáť to najcennejšie – váš čas. Zakaždým, keď so svojím milovaným prežijete niečo výnimočné, zvečnite tento okamih na kúsok papierika. Napíšte naň dátum a opíšte situáciu, ktorú ste spolu zažili z vášho pohľadu. Zakaždým, keď sa vyskytne podobná situácia, zapíšte ju a papieriky s odkazmi odkladajte.

pomôcky

Zapojte kreativitu a nastrihajte červené srdiečka a zážitky píšte na ne. Je váš milovaný futbalista? Píšte odkazy na vystrihnuté futbalové lopty a priblížte sa mu týmto malým gestom ešte viac. Keď sa bude blížiť deň vášho výročia, pripravte si krabičku alebo hoci aj obyčajnú nádobu od kávy. Ozdobte ju podľa vlastnej fantázie alebo na ňu nalepte vašu spoločnú fotku. A potom už len netrpezlivo čakajte na okamih, kedy mu svoj malý – veľký darček odovzdáte.

Možno bude prekvapený, možno dojatý, ale určite nie sklamaný. Krabička plná najkrajších okamihov vašej lásky mu vás pripomenie zakaždým, keď bude treba. Možno aj v časoch, keď bude mať vaša láska krízu. A práve vtedy si ju otvorí a vylosuje spomienku napríklad na váš prvý bozk. Pousmeje sa a pripomenie si všetky tie fantastické veci, pre ktoré vás miluje. 

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAnorexia a Bulímia: Keď sa z jedla stane nepriateľ
Ďalší článokS hrdinami komédie Nedotknutí sa v kinách vydáte na unikátnu cestu za stratou panictva
Snažím sa poučiť z minulosti, sústrediť sa na prítomnosť a nelámať si hlavu nad budúcnosťou. No a medzi tým všetkým stíham občas napísať niečo pre vás, milé ženy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.