Je single život až taký zlý?

single zivot
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Sama sa zobúdzať, sama pozerať obľúbený seriál, variť si večeru len pre seba – aj toto všetko obnáša single život. Niektoré ženy plačú, pretože túžia mať pri sebe niekoho, koho by mohli milovať, s kým by sa mohli zhovárať a ku komu by sa mohli túliť.

Sú aj ženy, ktoré vôbec netúžia po partnerovi. Väčšinou sú to také, ktoré zažili už mnoho sklamaní a boja sa opäť vkročiť do vzťahu. Je ale single život až taký zlý?

Denný stereotyp

Práca, jedlo, spánok, práca, jedlo, spánok. Aj vám sa z toho točí hlava? Single život je stereotypný. Čakajú vás tie isté činnosti, čo deň predtým. Ibaže máte vo svojom okolí veľa nezadaných kamarátok, s ktorými podnikáte rôzne akcie nezávisle od toho, či je utorok, alebo sobota. V prípade, že ste absolvovali už viacero zoznámení a aj tak ste odišli sklamaná, spravte si čas na seba. Majte sa rada, pretože iba vtedy sa budete cítiť plnohodnotne.

Voľnosť

Keď ste single, nemusí vás trápiť názor partnera, ak náhodou chcete ísť s kamarátkami na diskotéku. Veľa žien má rado takéto akcie a častokrát majú problém sa na ne dostať, už len z toho dôvodu, že partner z nich nie je dvakrát nadšený. Ak ste sama, nemusí vás nič obmedzovať, aby ste išli kam len chcete a kedy chcete. Môžete sa zoznamovať s mnohými mužmi bez toho, aby ste mali doma žiarlivca, ktorý na vás netrpezlivo čaká, kým prídete domov.

Single život nie je až taký zlý. Život vo dvojici je ale predsa len lepší. Možno nemáte takýto názor. Možno si chcete užívať a nie starať sa o niekoho, kto aj tak nie je spokojný s vašim správaním, s vašou povahou. Na druhej strane niekedy je lepšie mať niekoho blízkeho, ktorý vás vie podporiť napríklad aj vtedy, keď plačete nad svojim rozbitým a ešte k tomu novým Dual SIM mobilom

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokTrápi vás nespavosť? Ako s ňou bojovať?
Ďalší článok3 dôvody, prečo by ste sa mali cez zimu viac hýbať
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.