15 znakov, že ste s mužom, za ktorého by ste sa mali vydať!

vydať
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Máte už niekoľkoročný, výborne fungujúci vzťah a chceli by ste sa pohnúť ďalej? Premýšľate o svadbe, no stále si nie ste istá či je to ten pravý? Prečítajte si nasledujúce znaky, vďaka ktorým odhalíte pána „pravého“ ako lúsknutím prstov. Potom sa už nebudete báť vysloviť to zázračné slovíčko „áno“ a vydať sa za neho!

Chváli vás

Je vaším najväčším fanúšikom. Či už vyhráte lístky na dlho očakávaný koncert alebo vás šéf povýši, vždy sa teší s vami a každému hovorí, aké šikovné dievča má po svojom boku.

Obetuje sa pre vás

Nemá problém sa presťahovať, ak získate nejakú novú prácu alebo chcete ísť študovať niekam ďalej. Samozrejme, vy by ste preňho urobili to isté, pretože ho milujete a neviete si predstaviť žiť bez neho.

Máte rovnaké hodnoty

Viete, že obaja chcete deti a ich starostlivosť si chcete rozdeliť rovným dielom. Občas sa zhodnete aj na veciach ako každodenná návšteva posilňovne či spoločný piknik na blízkej lúke. Jednoducho cítite, že veci na ktorých vám najviac záleží, máte s vaším partnerom spoločné a zdieľate na ne rovnaký názor a postoj.

Aj po rokoch sa ku vám správa ako gentleman

Otvorí vám dvere na aute, prisunie stoličku v reštaurácii alebo vás odnesie, keď už nevládzete chodiť na vysokých podpätkoch. Robí malé gestá, ktorými vám preukazuje, že ste preňho aj po tých rokoch stále dôležitá a cenná.

Nechce vás meniť

On vie, že zbožňujete psíky, preto mu neprekáža, aby ste jedného mali aj doma. Vie, že občas sa oblečiete ako úplný šialenec, len preto, že to tak cítite, no akceptuje to. Jednoducho vás miluje takú, aká ste, v dobrom aj v zlom a nič by na vás nemenil.

Zvládli ste aj vzťah na diaľku

Začiatky neboli vždy ľahké, no vzťah na diaľku prehrmel vďaka vašej silnej láske a dnes sa už k sebe môžete túliť nielen jeden deň v týždni, ale každý deň.

Slová „chýbaš mi“ nie sú len klišé

A to aj napriek tomu, že ste sa odlúčili sotva pred hodinou. Kto skutočne miluje, tomu jeho polovička chýba nonstop.

Milujete svoj vlastný priestor, no s ním je vám najlepšie

Rada si vybehnete na kávu s kamarátkami či do kina s kolegami, no vždy sa tešíte na návrat domov k vášmu miláčikovi.

Idete za ním, keď vás niečo trápi

Vždy keď sa niečo vo vašom živote stane, utekáte za ním, aby ste sa vyžalovali, pretože mu plne dôverujete a viete, že vás pochopí a podporí. A to neplatí len v zlých chvíľach. Rada s ním zdieľate aj pekné chvíle, nové zážitky či úspechy.

Plánujete s ním budúcnosť

Nemáte strach, že budete musieť zrušiť letenku pre dvoch, ktorú máte polroka dopredu zarezervovanú. Vášmu vzťahu, a hlavne jemu naplno dôverujete.

Môžete pri ňom plakať a necítite sa pri tom trápne

Nikdy vám nepovie, aby ste neplakali, že sa to teraz nehodí. Vždy si vás nežne privinie, pohladí vás po vlasoch a povie, že to bude dobré.

Je si blízky s vašou rodinou a vy s tou jeho

Nemá žiadny problém zavolať vašej mamke na narodeniny, tak isto ako vy nemáte problém ísť zagratulovať jeho neteri aj bez neho.

Nechá vás vyventilovať sa, keď to potrebujete

Vidí, keď ste frustrovaná a vôbec sa nehnevá kvôli vašim náladám. Trápi ho však, že sa hneváte alebo smútite, pretože chce, aby ste boli šťastná a usmiata.

Vždy ste jeho prioritou

Ak ho požiadate, aby s vami išiel na nejakú udalosť, ktorá je pre vás veľmi dôležitá, je ochotný zrušiť svoje plány a ísť, a to bez zbytočného reptania.

Z ničoho nič vám povie, že ste na zožratie

A to práve vtedy, keď ste strapatá, nenamaľovaná či ste práve vstali z postele.

Už viete, či máte po svojom boku muža, za ktorého by ste sa chceli vydať?

Foto: unsplash.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPo čom túžia ženy vo vzťahu? Tieto veci im doprajte a budú spokojné
Ďalší článokDilema v obchode: Ako si čo najlepšie vybrať vhodný outfit?
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.