3 vzrušujúce hry, ktoré spestria vaše milovanie

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj tá najväčšia láska potrebuje nové podnety, aby prekvitala. Každé, hoci aj malé oživenie dokáže zázraky, ktoré potešia jeho aj vás. Stačí občas prekročiť hranice, ktoré už poznáte a odviazať sa. Ak nemáte v zálohe žiadny nápad, vyskúšajte tie naše!

1. Krok ku mne, krok odo mňa…

Vyzlečte seba aj jeho. Ľahnite si na posteľ a jeho pošlite k dverám. Začnite mu klásť otázky o sebe, na ktoré by mohol poznať odpoveď. Napríklad sa ho opýtajte na vašu obľúbenú kávu, kvety, pieseň… Keď odpovie správne, dovoľte mu urobiť krok k vám. Ak naopak, jeho odpoveď nebude správna, nech ustúpi krok vzad. Možno sa vám táto hra zdá zdĺhavá, ale úprimne, máte vždy dostatok času na predohru?

2. Vadí – nevadí

Nie vždy máme odvahu povedať si, po čom pri intímnostiach túžime. Práve táto hra vám k tomu dopomôže. Povedzte partnerovi, na čo máte chuť a opýtajte sa ho staré známe „Vadí – nevadí?“. Ak odpovie nevadí, smelo pokračujte v realizácii svojho nápadu. Úlohy si samozrejme, neskôr vymeňte.

3. Kreslenie na telo

Netreba mať špeciálne umelecké nadanie, aby ste túto hru zvládli. Namiesto plátna použite jeho holý chrbát. A namiesto štetca a farieb svoje prsty. Kreslite mu nimi pomalými pohybmi po chrbte a nechajte ho hádať, čo ste nakreslili. Potrápte ho trošku a nakreslite mu aj niečo „neslušné“. Nech háda! Navyše, jemnými pohybmi stimulujete chuť na nežnosti a kreslenie sa o chvíľu zmení na iné umenie…

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNaučte sa relaxovať: Vyskúšajte naše tipy
Ďalší článokSlovenská vláda poslala 999 žien na istú smrť!
Snažím sa poučiť z minulosti, sústrediť sa na prítomnosť a nelámať si hlavu nad budúcnosťou. No a medzi tým všetkým stíham občas napísať niečo pre vás, milé ženy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.