Bývate často chorá? Prezradíme vám v čom je problém

chorá
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Zima je obdobím, kedy nás choroby potrápia azda najviac. Všadeprítomné vírusy, večne usoplené deti a zlý vzduch v hromadnej doprave a na verejných miestach tomu nepomáha. Ak bývavate často chorá a takmer celú zimu preležíte v posteli s tabletkami, prezradíme vám, čo môže byť hlavným problémom.

Prekúrené miestnosti

V zimnom období je nám pochopiteľne neustále zima, najmä však vtedy, ak prídeme z vonku dovnútra. Keď sa však dlhšie nehýbeme, opäť nám je zima.

Nášmu imunitnému systému nepomáhajú ani príliš prekúrené miestnosti. Vysoké teploty v interiéri spôsobujú zníženie vlhkosti a vzduch sa tým stáva suchší.

Toto je priam vhodné prostredie na šírenie baktérií. Akonáhle začnete domácnosť príliš prekurovať a niekto z vašej rodiny donesie domov vírus, behom krátkej doby sa nakazíte všetci. Dávajte na to veľký pozor a určite neprekurujte priestor, kde spíte. V spálni by mala byť teplota okolo 17 – 19º C.

Ak začnete mať problémy s nahromaďujúcim sa hlienom a začne vás trápiť chronické zápalové ochorenie, skúste si kúpiť Serapeptázu. Pomáha rozkladať odumreté časti buniek v organizme, ktoré spôsobujú zápal.

Minimum času stráveného na čerstvom vzduchu

Vyhovárať sa na minimum voľného času nemá zmysel. Ak bývate často chorá, zamyslite sa, koľko času trávite vonku na čerstvom vzduchu? Tak, ako aj malé bábätko potrebuje byť často na čerstvom vzduchu, aby si zlepšilo imunitu, tak aj vy potrebujete tráviť čas na čerstvom vzduchu.

Nevyhovárajte sa na počasie a snažte sa chodievať na čerstvý vzduch vždy, ako to bude možné.

Namiesto nastupovania do hromadnej dopravy a jazdenia autom skúste chodievať peši. Cez voľný víkend namiesto pozerania televízora vyskúšajte nordic walking, alebo len tak choďte na prechádzku na čerstvý vzduch.

Nielenže sa vám podarí schudnúť, ale sa vám aj zlepší tlak a nehrozí vám riziko vzniku cukrovky, ktorá patrí k najnebezpečnejším civilizačným chorobám, ktorá žiaľ postihuje už aj deti.

Ak aj máte potvrdenú cukrovku, nevzdávajte sa. Úpravou stravy a pohybom zmiernite jej príznaky. Pomôcť si môžete aj zdravým Gurman čajom, ktorý patrí k najúčinnejším prírodným liekom na liečbu diabetesu, čiže cukrovky.

Aj zdanlivo takéto maličkosti zlepšia váš imunitný systém. Skúste preto podstúpiť zmenu najmä kvôli sebe a kvôli svojmu zdraviu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPoloha, v akej zaspíte, o vás prezradí viac než si myslíte
Ďalší článokPánske oblečenie v dámskom šatníku? Určite áno!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.