Poloha, v akej zaspíte, o vás prezradí viac než si myslíte

poloha v akej zaspíte

Večer prídete unavená z práce, hodíte na seba pyžamo a zaspíte hlbokým spánkom. My ženy často neriešime, ako sa uložíme do postele, pretože sme rady, že už ležíme a môžeme s pokojom na duši spať. Vedeli ste však, že poloha, v akej spíte o vás veľa prezrádza?

Ak ležíte na bruchu

Máte dušu lídra, ste impulzívna a iniciatívna. Viete si upratať v osobnom aj profesionálnom živote. Tým, že ste disciplinovaná a zodpovedná, ste predurčená k úspechu. Rada plánujete vopred, pretože nemáte v láske prekvapenia.

Poloha „v klbku“

To, že spíte v schúlenej polohe, akoby v klbku, o vás napovedá, že potrebujete cítiť niekoho blízkosť a ochranu. Často utekáte od problémov, ktorým musíte čeliť. Máte skrytý umelecký talent, preto by ste mali skúsiť písať blogy, maľovať alebo tancovať.

Keď spíte na chrbte

Ak spíte na chrbte, ste väčšinou pozitívne naladeným človekom, ktorý má rád život. Zbožňujete dobrú spoločnosť a pracujete nielenže odhodlane, ale aj systematicky. To, že hovoríte vždy pravdu, vypovedá o sile vášho charakteru.

Na boku s ohnutými nohami

Ste spoľahlivá a pokojná osobnosť, viete sa usmievať aj v ťažších dňoch, a to je vaše plus. Prispôsobíte sa rýchlo akejkoľvek situácii, ktorá príde do vášho života. Žije sa vám pomerne ľahko, preto vás vaše okolie obdivuje.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.