Viete ako bojovať s nadbytočnými kilami? Poradíme vám, ako schudnúť!

schudnúť
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každá žena aspoň raz za život riešila diéty a chudnutie. Väčšina nie je spokojná so svojou postavou a hľadá spôsob, ako sa týchto kíl raz a navždy zbaviť. Stále sa však vyhovárajú na genetiku, ktorá v tomto prípade zohráva tiež nejakú úlohu, no rozhodne nie hlavnú. Všetko je to o vás, o vašom životnom štýle! Ak teda chcete schudnúť, skúste sa riadiť týmito radami, ktoré vám pomôžu kráčať správnou cestou za vysnívanou postavou.

Dajte zbohom pečivu

Aj vy patríte k tým ženám, ktoré dennodenne jedia pečivo? Robíte chybu! Skúste sa vyhýbať bielemu pečivu a nahraďte ho celozrnným, poprípade špaldovým. Vynikajúce sú aj chlebíky z kvásku, poprípade chlebíky s chia semienkami a kurkumou.

Ak sa nechcete úplne vzdať pečiva, skúste aspoň tieto zdravšie varianty. Kilogramy vám ale pôjdu dole, ak pečivo aspoň na nejaký čas vynecháte.

Vyskúšajte si robiť smoothie

Skúste si na raňajky namiesto pečiva dávať napríklad zeleninové a ovocné šťavy. Tie dokáže vytvoriť pomocou dobrého mixéra na smoothie, ktorý má dobrý výkon a dokáže pomlieť aj väčšie kúsky ovocia, či zeleniny. Smoothie vás príjemne zasýti a dodá vám všetky potrebné vitamíny z ovocia a zeleniny.

Takéto pochúťky si môžete brávať aj do práce. Dodajú vám potrebnú energiu a ešte vás aj zasýtia na dlhší čas.

Skúste kombináciu červenej repy, surových zemiakov, mrkvy, čiernej reďkovky a koreňa zeleru. Táto protirakovinová kombinácia dokáže zabojovať aj s nadbytočnými kilami.

Bez pohybu kilogramy nezhodíte

Akonáhle si upravíte stravu, prichádza na rad pohyb. Bez pohybu by ste totiž kilogramy len tak rýchlo nezhodili. Začnite sa viac hýbať a kilogramy vám budú ubúdať.

Začnite klasickou chôdzou – denne prejdite aspoň 10 000 krokov. Neskôr môžete skúsiť nordic walking, poprípade teraz v zime aj bežkovanie.

Nezabúdajte však na to, že ak sa z ničoho nič začnete viac hýbať, je potrebné dopĺňať kolagén, aby vaše kĺby, ale aj pokožka netrpela. Vyskúšajte užívať Inca Collagen a uvidíte, že pohyb nebude taký bolestivý. Jedná sa o morský kolagén, ktorý zabezpečuje zdravé fungovanie pohybového aparátu a udržuje pružnosť pokožky v čo najlepšom stave.

Zabojujte s nadbytočnými kilami. Držte sa týchto rád a kilá pôjdu dole!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokV dobrom aj v zlom: Šokujúci triler z rodinného prostredia
Ďalší článokPoloha, v akej zaspíte, o vás prezradí viac než si myslíte
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.