Plánujete lyžovačku či turistiku? Zaobstarajte si cestovné poistenie!

cestovne poistenie
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ak radi cestujete, určite vás už aj vaši známi presviedčali, aby ste si predtým vybavili cestovné poistenie. Stále mu však nedôveruje  ľudí, pričom práve ono nám dokáže výrazne pomôcť, keď sa nám na cestách niečo stane.

Ak plánujete ešte tento rok stihnúť lyžovačku, resp. chcete si oddýchnuť na horách a podniknúť nejakú túru, prezradíme vám, prečo by ste nemali odmietať cestovné poistenie.

Chráni vaše zdravie a šetrí vám peniaze

Nikdy neviete, čo sa môže stať. Môžete si zlomiť nohu na svahu. Môže vám niekto z auta alebo hotelovej izby niečo odcudziť. Sú to naozaj nepríjemné situácie, ktoré sa môžu stať aj vám, a to aj vtedy, ak si dávate veľký pozor. Viete si predstaviť, čo všetko by ste museli platiť, keby ste sa náhodou zranili na svahu či v horách a bude vás musieť odviezť HZS? Celý prevoz a zdravotnú starostlivosť si budete musieť zaplatiť v plnej cene, ak nebudete mať poistenie na lyžovačku.

Ak celá rodina lyžujete a tento rok ste ešte neboli a plánujete, odporúčame vám nájsť si cestovnú poisťovňu a zaplatiť si poistenie na lyžovačku. Zaobstarajte ho pre všetkých členov rodiny, vrátane detí.

Vyberte si najviac vyhovujúce cestovné poistenie

Cestovné poistenie by ste si mali zaobstarať najmä kvôli vašim deťom. Deti sú neposedné, neopatrné a kedykoľvek sa môže niečo stať, aj keď na ne dávate pozor. Môžu sa pošmyknúť na svahu a škaredo si ublížiť. Môžu sa vám hrabať v batožine, prekladať veci a ľahko by sa mohlo stať, že niečo zabudnete napríklad na letisku alebo v hotelovej izbe.

Cestovné poistenie nestojí veľa a dokonca si ho môžete vybaviť aj cez internet z pohodlia vášho domova. Ak idete na turistiku, odporúčame poistenie na hory. Ak idete na lyžovačku, odporúčame poistenie na lyžovačku.

Vždy si máte možnosť vybrať cestovné poistenie podľa typu vášho výletu či dovolenky. Ak idete k moru, odporúčame konkrétne poistenie na dovolenku. Dá sa však vybaviť aj celoročné cestovné poistenie. Prečítajte si však podmienky a až potom sa rozhodnite pre konkrétny typ cestovného poistenia.

Skontrolujte si doklady a auto

Predtým, ako vycestujete, vám odporúčame dvakrát si skontrolovať, či máte v batožine potrebné doklady a peniaze. Ak cestujete autom, skontrolujte si, či vám auto funguje, tak ako má. Ak máte pocit, že sa vám kolesá nevracajú do priameho smeru jazdy, resp. máte pocit, že vám auto „ide z jednej strany na druhú“, neváhajte a navštívte servis, ktorý vám zabezpečí nastavenie geometrie. Nielen vy musíte byť chránení, ale aj vaše auto!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokSuper tipy, ako byť v zime štýlová a sexy
Ďalší článokTip na seriál: Frasier Crane, počúvam vás…
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.