Ako schudnúť do plaviek a rozhýbať svoje telo po dlhej zime?

do plaviek
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Módne reťazce predstavujú novú kolekciu jar/leto 2018 a vy už netrpezlivo čakáte, kým si niečo nové uchmatnete? Túžite si vyformovať svoje telo do plaviek na túto sezónu? Poradíme vám ako na to!

Zima však bola extrémne tuhá a hlavne dlhá a pri predstave, že sa budete musieť viac hýbať, aby ste obliekli plavky z minulého roka, vám nie je dvakrát najpríjemnejšie. Ako sa teda po dlhej zime opäť rozhýbať a schudnúť do plaviek? My vám to prezradíme.

Oprášte svoj bicykel a začnite bicyklovať

Keď sa počasie trošku umúdri, oteplí sa a vyjde slniečko, dofúkajte kolesá na svojom milovanom mestskom bicykli a choďte na menšiu cyklistickú túru. Stačí pár kilometrov denne a zlepšíte si kondíciu, spevníte zadok, stehná a lýtka. Keď budete každý deň pridávať na intenzite, o pár týždňov si vyformujete peknú postavičku a hlavne schudnete pár kíl, ktoré ste počas zimy pribrali. Vezmite so sebou kamarátku, ale pokojne si kúpte nosič a chodievajte na menšie trasy aj so svojim drobcom.

Skúste jogu a pilates

Joga a pilates sú obľúbeným „športom“ moderných žien. Pri cvičení pracujete celým telom. Naučíte sa, ako správne držať telo, ako sedieť na zdravotných stoličkách a celkovo, budete ohybnejšie a nepochybne aj schudnete. Ak sa chcete po dlhej zime trošku rozhýbať, tak vám jednoznačne odporúčame tieto cvičenia.

Tancujte

Tancovaním dokážete schudnúť do plaviek toľko kilogramov, čo iným športom nedokážete. A práve pre toto, sa teší veľkej obľube power joga. Pustite si doma tanečnú hudbu, alebo si len vyberte obľúbené CD, a začnite tancovať. Nemusíte sa za nič hanbiť. Veď aj tak vás nebude nikto okrem vašich blízkych vidieť. Ak máte deti, tie sa k vám určite pridajú. Vybláznite sa a strávte spolu pekné chvíle. Dávajte však pozor, aby ste sa nebuchli o roh detského rastúceho stola v izbe vášho dieťaťa. Najprv si urobte priestor, odstráňte ostré predmety a pustite sa do tancovania. O zábavu máte postarané!

Ak sa chcete v lete zmestiť do svojich obľúbených plaviek, hýbte sa. Kilogramy pôjdu dole jedine vtedy, ak si upravíte jedálniček a namiesto vylihovania na gauči sa budete hýbať.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokCuketová polievka: Príjemne zahreje v sychravých dňoch
Ďalší článokSúťaž ukončená: Kto vyhral knihu od Danielle Steellovej?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.